Анчо Ус• 02 февраля 2019
Хто їздив в Польщу за вакцинами? поділіться досвідом!
Хто має досвід вакцинації в іншій країні? цікавить зокрема вакцина Превенар13, Бексеро і Менактра.
В Україні їх немає і не планують завозити найближчим часом, а Бексеро взагалі не зареєстрована.
цікавить процедура і клініки, які надають такі послуги. дякую!
Анчо Ус
• 02 февраля 2019
Ответ дляБолтушка Му
Никто не клюнул на ваш вброс? Дурачков все меньше и это радует
що ви маєте на увазі? ви хоч знаєте від чого ці вакцини? пройдіть мимо, якщо немає нічого корисного сказати.
Цветик-семицветик• 03 февраля 2019
В Одессе сеть аптек Ситимед. На сайте пишут, что Менактра есть в наличии. Попробуйте позвонить.