ДлинноНожка• 16 февраля 2019
Светлые ресницы . Что сделать чтоб были тёмными ?
Покраска ?
Девочка с дисперсиками• 16 февраля 2019
Замовте собі фарбу Refectocil і оксидант до неї. В мене теж світлі, фарбую раз в два тижні нею брови і вії. Про цю фарбу дізналась на курсах макіяжу. Одного тюбика дуже надовго вам вистачить. Я беру для вій чорно-синю, а для брів графіт і коричневий мішаю.
ДлинноНожка
• 16 февраля 2019
Ответ дляПутающаяся
тушь для ресниц отлично красит
Хочется «хоп , и проснулась с тёмными »)
ДлинноНожка
• 16 февраля 2019
Ответ дляДевочка с дисперсиками
Спасибо
No problems• 16 февраля 2019
Ответ дляДевочка с дисперсиками
А можно подробнее как разводите? На сколько наносите?
Девочка с дисперсиками• 16 февраля 2019
Ответ дляNo problems
Видавлюю один сантиметр фарби і три краплі оксиданту, якщо на вії. На брови десь по пів сантиметра графіту і коричневого +-, даю п`ять крапель оксиданту.
Девочка с дисперсиками• 16 февраля 2019
Ответ дляNo problems
Наношу спочатку на брови, потім починаю вії фарбувати. Все разом 20 хвилин виходить