Миллион АлыхРос• 26 февраля 2019

Уже обмусолили очередную схему позора?

Скандал в "Укроборонпромі": що відомо про фігурантів схеми

Про який скандал ідеться?

Про той, який спровокували своєю публікацією журналісти програми "Наші гроші". Вони заявили про багаторічну схемою відмивання сотень мільйонів гривень з українського оборонного комплексу, до якої нібито причетний 22-річний син першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського – партнера президента Петра Порошенка. Неякісні запчастини і техніку з Росії контрабандою продавали "Укроборонпрому" через фірми-прокладки, у цей час відмиваючи шалені суми.
Хто заробляв такі гроші на контрабанді з Росії?

Журналісти розписали список ключових учасників схеми, із посадами та ролями в оборудці:

Олег Гладковський – заступник секретаря РНБО і друг Президента, неофіційно – "смотрящий" за оборонкою. Тато.
Ігор Гладковський – син із опцією "дзвінок тату". Надалі просто "Джуніор".
Віталій Жуков – друг Ігоря, жулік середньої ланки, оформлює документи, заносить відкати.
Андрій Рогоза – дрібний жулік, спеціаліст із контрабанди.
Павло Букін – чинний директор державного концерну Укроборонпром, слухається "тата", вміє догодити "сину".
Євген Шевченко – по понеділках "спецагент НАБУ", по вівторках інвестор "оборонного схематозу".
Петро Порошенко – друг Гладковського-тата, за сумісництвом - Президент України.

.......

https://24tv.ua/skandal_v_ukroboronpromi_shho_vido...
Партизанка• 26 февраля 2019
Тема - развлечения??

Зоя Жорівна• 26 февраля 2019
Ответ дляПартизанка
Тема - развлечения??
ну можно и так сказать...
у каждого свои забавы.
автор Миллион АлыхРос • 26 февраля 2019
Ответ дляПартизанка
Тема - развлечения??
а что смущает?
Галябалована• 26 февраля 2019
Перевариваю....интересно продолжение
Пасти Ла• 26 февраля 2019
ну звездец как бы
Мона_Лиса• 26 февраля 2019
Ответ дляМиллион АлыхРос
а что смущает?
Вам интересно обмусоливание на советчице людьми, которые при розкраданни свечку не держали, даже за 100 км. от розкрадання?
Аноним_1497• 26 февраля 2019
даю голову на отрез-никого не накажут,наоборот повысят чин +премия!
Takisss• 26 февраля 2019
Ответ дляМиллион АлыхРос
а что смущает?
Коломойша влепает программы а вы и рады.
автор Миллион АлыхРос • 26 февраля 2019
Ответ дляГалябалована
Перевариваю....интересно продолжение
замнут как обычно...
и слепой траст, и мужичек с одеялом в клеточку..фио забыла))))

вобщем страна чудес

руки_Крюги• 26 февраля 2019
О, а я только подобную тему создала.
Звездец, конечно.
Takisss• 26 февраля 2019
клепает
Мона_Лиса• 26 февраля 2019
Ответ дляАноним_1497
Вы одна из высокопосадовцив -розкрадальщиков, судя по обизнанности в плане наказания-поощрения.)
Пушкининиана• 26 февраля 2019
Ви шо, який син , зараз нiякого кумовства немае, який знайомий президента- то всьо наклеп, та рука Кремля, провокацii перед виборами!!)
Аноним_1531• 26 февраля 2019
Вы с какого лагеря, автор??)) а то мне все равно, воровали всегда. что удивительного? Удивительно только то, что ооооочень скоро выборы и троляки зашевелились)
Цыпка• 26 февраля 2019
Ответ дляАноним_1497
Ну та понятно , вон ниже коммент, что это все происки Коломойского, Петя чист
Бокс-орун• 26 февраля 2019
Верю программе на все 100, когда то показывали про Компанию где работаю я, показали всю правду все схемы , откаты, что И кому. Так и закончилось. все закончилось в этой программе. А схемы до сих пор работают, Украина беднеет на миллиарды , все в оффшор и карман