МеняАЖтрусит• 05 марта 2019
Полные девочки и мальчики, почему Вы...?
Не оплачиваете в маршрутке за 2 места? Почему люди, садясь рядом с Вами должны на поворотах вываливаться с полуместа? И не только на поворотах....
Оплатите за 2 места и спокойно себе едьте, куда нужно!
Поддакиваю иногДА• 06 марта 2019
Ответ дляГербария
У нас абсолютно не толерантне суспільство: якщо ти сама з дітьми, старушенція, дідусь чи інвалід, товстун чи представник іншої малозахищеної категорії населення, жодної допомоги не чекай. Автор, не хочете їхати з товстунами: стійте, чи купіть авто, чи на таксі. Довга варіантів
вот тут вы правы.