Katrinkin_• 07 марта 2019

Можно ли получить перевод из США через Paypal

Девушки, появился срочный заказ из США. Хотят сделать подарок через меня мои дальние родственники. Обговорили платеж через Paypal. Начала искать инфу о комиссии, и прочла, что вообще-то средства из США в Украину можно получить только через систему Noox (Wedtern Union не рассматривем). Кто сталкивался?
яна _yana• 07 марта 2019
Україна не може приймати Пайпал, можна тільки платити.

ura1981• 07 марта 2019
Не буду доказувати, але отримати в теорії можна, але ті гроші не можна буде вивести з палки, а тільки потратити на покупки в інтернет магазинах
автор Katrinkin_ • 07 марта 2019
Ответ дляяна _yana
Дякую, саме це я й прочитала. Як жеж тепер нам перевести ту сумму(( Перший раз з таким зіткнулась
ura1981• 07 марта 2019
Ще є така система як SWIFT
ura1981• 07 марта 2019
http://www.bankchart.com.ua/groshovi_perekazi/stat...
автор Katrinkin_ • 07 марта 2019
Ответ дляura1981
Дякую! Про все почитала і розумію, що це в нашому випадку вообще не варіант, бо сумма, по суті, близько 50 долларів, то комісія всюди буде на третину..
Anna_May• 07 марта 2019
мани грам...там комиссия минимальная если с сша к нам
ura1981• 07 марта 2019
Ответ дляKatrinkin_
Ну то шукайте посередника, який з америкою працює
Вона йому кине гроші а він їх вам тут віддасть/перекаже
angelannet• 07 марта 2019
Через посередника, купа людей надають такі послуги..беруть 5%, + пейпал візьме відсотки свої ( десь 4%) якщо вам треба отримати в гривнях то можу допомогти

автор Katrinkin_ • 09 марта 2019
Ответ дляangelannet
спасибо! Попробуем!