Хто на - 60 Мириманові)?

Підкажіть наприклад обід і вечеря без салату? Або салат або риба чи мясо?
Чи ви поєднуєте?
автор Кредитная 22 марта 2019
І чи пєте наа перекуси чай?)
ПесиКот 22 марта 2019
так на этой системе ж конкретная еда на обед и на ужин
автор Кредитная 22 марта 2019
Ответ дляПесиКот
так на этой системе ж конкретная еда на обед и на ужин
Так зрозуміло що конкретна
Але неможу розібратись чи це поєднується з салатами чи ні
Стопясят раз обсуждала 22 марта 2019
я вообще никак не могу запомнить что с чем можно есть, из-за этого никак не могу толком сесть на эту систему
автор Кредитная 22 марта 2019
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
я вообще никак не могу запомнить что с чем можно есть, из-за этого никак не могу толком сесть на эту систему
Так отож
Повний сумбур
Ви при якому рості і вазі худаєте?
Карамелька 22 марта 2019
мне было удобно запоминать именно в таком варианте. распечатайте и повесьте на кухне. Все у вас получится)))
автор Кредитная 22 марта 2019
Ответ дляКарамелька
мне было удобно запоминать именно в таком варианте. распечатайте и повесьте на кухне. Все у вас получится)))
Дякую)
zadovolenya 22 марта 2019
салат на обід можна, на вечерю тільки там, де є у варіанті овочі (каші+овочі або творог + овочі)
автор Кредитная 22 марта 2019
Ответ дляzadovolenya
салат на обід можна, на вечерю тільки там, де є у варіанті овочі (каші+овочі або творог + овочі)
А по вазі є обмеження?