Научительница• 08 апреля 2019
Селен, вит. Е , биотин можео принимать в один прием?
и правда что вит А не дает правильно усваиваться вит Е(прочитала только что )
А как же АЕвит?
Научительница
• 08 апреля 2019
Ответ дляGreen_Cat
Можна - це називається часнично-гірчичний соус.
расшифруйте
Научительница
• 08 апреля 2019
Ответ дляGreen_Cat
Ну оте все, що Ви перелічили, входить в його склад в достатній денній нормі...
Ще підійде печінка приготовлена з насінням гірчиці - але її варто не більше двох раз в тиждень.
І т.д., іт.п.
а .ясно.А биотин в чем находится?
Научительница
• 09 апреля 2019
Ответ дляKolyu4ka
селен лучше с утра, биотин вечером, мне так врач говорил. Я так и пью
К еде как то привязывается?Как пьете?