12 апреля 2019

Калініченко Данило, 6 років, стан після тяжкої черепно-мозкової травми

-------------------------------------------
Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.
--------------------------------------------------
Всім привіт! Я знайома багатьом як посередник з іноземних сайтів, який чомусь перестав брати участь в житті Порадниці... Вам знайоме відчуття, коли втрачаєш звязок з реальністю? Я це відчула в повній мірі... 15 листопада 2018 року мій син переніс трепанацію черепа та видалення субдуральної гематоми, після, здавалося б незначного, побутового падіння у ванній. Як радісно було почути: "Операція пройшла успішно" і як страшно через кілька годин : "З наркозу вийти не може, вводимо в штучну кому"... Це тривало майже 2 місяці: кома своя і штучна через епістатус, ліки, які не знімали судоми, три переливання крові, алергічні ускладнення, септична інфекція, часткова відмова внутрішніх органів, трахеостомія. Наші лікарі, які казали: "Кріпіться, але будемо пробувати до кінця, який би він не був", німецький професор, який казав: "Цій дитині не даю жодних шансів". Страх, відчай, молитви... І вони були почуті, 6 січня Данило почав прокидатися... Розпочався новий етап, пошук реабілітаційного центру, який погодився б узяти дитину, якій потрібно відновити майже всі навички. Він заново вчився тримати голову, жувати, ковтати, сидіти, стояти і т.д... Правильний реабілітаційний підхід та виснажливі тренування по 6-7 годин на день дали свої плоди, у Данила з´явилася самостійна хода! Так, поки що це кілька непевних кроків шаткою ходою, але вони його власні, без підтримки! І на цьому ніхто зупинятися не планує, але як завжди буває, все впирається у фінанси… Отримали рахунок на черговий місяць реабілітації, 74 800 грн, наша сім´я вже фінансово виснажена за 5 місяців боротьби за дитину і без допомоги просто не впораємося

Номер карти тата ПриватБанк 4149 4978 6721 6758 Калініченко Андрій Андрійович
Номер карты мами Ощадбанк 5167 4901 6302 2339 Калініченко (Ходачинська) Юлія Дмитрівна
Мій фейсбук https://www.facebook.com/sunzayac

Повний діагноз: наслідки важкої ЗЧМТ, забій головного мозку, лінійний перелом потиличної кістки, розриви АВМ коркових відділів лобної долі справа з субдуральним крововиливом в лобно-скроневій ділянці справа, вторинні ішемічні зміни в обох півкулях г/м, судомний синдром, спастичний тетрапарез
автор Солнечное чудо 15 апреля 2019
Кожна Ваша пожертва, кожна покупка наближає мого сина до мрії - повернутися до звичного життя
alenna880 15 апреля 2019
Желаю Дане скорейшего выздоровления, очень верю что у вас все выйдет!
автор Солнечное чудо 15 апреля 2019
Ответ дляalenna880
Желаю Дане скорейшего выздоровления, очень верю что у вас все выйдет!
Благодарю!
Марfffа 15 апреля 2019
Найшвидшого одуження твоєму синочку!!!!
автор Солнечное чудо 15 апреля 2019
Ответ дляМарfffа
Найшвидшого одуження твоєму синочку!!!!
Дякую!
наталья-6ebc 15 апреля 2019
Даничке здоровья и полного выздоровления!
автор Солнечное чудо 15 апреля 2019
Ответ длянаталья-6ebc
Даничке здоровья и полного выздоровления!
Спасибо
Ulka83 15 апреля 2019
Нехай Бог оберігає синочка!
автор Солнечное чудо 15 апреля 2019
Ответ дляUlka83
Нехай Бог оберігає синочка!
Дякую!
автор Солнечное чудо 16 апреля 2019
+700 грн за 15.04, всем спасибо остаток к сбору 74 100 грн
tanya_Ch 16 апреля 2019
Добрый день. Сегодня впервые увидела Вашу тему.
Скинула немного на карту папы, Бог в помощь Вашему сыночку!
автор Солнечное чудо 16 апреля 2019
Ответ дляtanya_Ch
Добрый день. Сегодня впервые увидела Вашу тему.
Скинула немного на карту папы, Бог в помощь Вашему сыночку!
Спасибо!
riri 16 апреля 2019
Скорейшего выздоровления!!!
автор Солнечное чудо 16 апреля 2019
Ответ дляriri
Скорейшего выздоровления!!!
Спасибо большое!
ОльгаМ. 16 апреля 2019
Все буде добре. Скорішого одужання.
автор Солнечное чудо 16 апреля 2019
Ответ дляОльгаМ.
Все буде добре. Скорішого одужання.
Дякую!
bunnik 16 апреля 2019
Желаю, чтоб у Дани было много помощников и откликнулись неравнодушные люди
Princessochka 16 апреля 2019
Скорейшего выздоровления малышу!
Vilb 16 апреля 2019
Тему в топ!
автор Солнечное чудо 16 апреля 2019
Ответ дляbunnik
Желаю, чтоб у Дани было много помощников и откликнулись неравнодушные люди
Спасибо!
автор Солнечное чудо 16 апреля 2019
Ответ дляPrincessochka
Скорейшего выздоровления малышу!
Спасибо большое!
автор Солнечное чудо 17 апреля 2019
Спасибо всем и каждому в отдельности! Здоровья вам и вашим близким! За сегодня Данила приблизили к мечте на 4 928.95 грн
осталось собрать 65 695 грн
Cheri Cheri Lady 17 апреля 2019
Скорейшего выздоровления!
+ на карту
alenna880 17 апреля 2019
В топ!
автор Солнечное чудо 17 апреля 2019
Ответ дляCheri Cheri Lady
Скорейшего выздоровления!
+ на карту
Спасибо!
автор Солнечное чудо 18 апреля 2019
Огромное спасибо всем неравнодушным! Благодаря Вашим усилиям сегодня Данила приблизили к мечте на 4 711.50 грн, осталось собрать 60 983 грн. Пусть каждому, кто помог, помолился или просто мысленно пожелал что-то хорошее возвращается это многократно!
Lsmir 18 апреля 2019
+100\ Скорейшего выздоровления!
автор Солнечное чудо 18 апреля 2019
Ответ дляLsmir
+100\ Скорейшего выздоровления!
Спасибо большое!
Селик 18 апреля 2019
Автор, перевела на карту мужа
Вы не писали администрации сайта, может как-то можно поднять тему в топ?
Увидела этот пост случайно, после сегодняшней Вашей темы.
Еще раз сыну скорейшего восстановления!!!
Polar_ligts 18 апреля 2019
+