Солнечное чудо• 12 апреля 2019

Калініченко Данило, 6 років, стан після тяжкої черепно-мозкової травми

-------------------------------------------
Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.
--------------------------------------------------
Всім привіт! Я знайома багатьом як посередник з іноземних сайтів, який чомусь перестав брати участь в житті Порадниці... Вам знайоме відчуття, коли втрачаєш звязок з реальністю? Я це відчула в повній мірі... 15 листопада 2018 року мій син переніс трепанацію черепа та видалення субдуральної гематоми, після, здавалося б незначного, побутового падіння у ванній. Як радісно було почути: "Операція пройшла успішно" і як страшно через кілька годин : "З наркозу вийти не може, вводимо в штучну кому"... Це тривало майже 2 місяці: кома своя і штучна через епістатус, ліки, які не знімали судоми, три переливання крові, алергічні ускладнення, септична інфекція, часткова відмова внутрішніх органів, трахеостомія. Наші лікарі, які казали: "Кріпіться, але будемо пробувати до кінця, який би він не був", німецький професор, який казав: "Цій дитині не даю жодних шансів". Страх, відчай, молитви... І вони були почуті, 6 січня Данило почав прокидатися... Розпочався новий етап, пошук реабілітаційного центру, який погодився б узяти дитину, якій потрібно відновити майже всі навички. Він заново вчився тримати голову, жувати, ковтати, сидіти, стояти і т.д... Правильний реабілітаційний підхід та виснажливі тренування по 6-7 годин на день дали свої плоди, у Данила з´явилася самостійна хода! Так, поки що це кілька непевних кроків шаткою ходою, але вони його власні, без підтримки! І на цьому ніхто зупинятися не планує, але як завжди буває, все впирається у фінанси… Отримали рахунок на черговий місяць реабілітації, 74 800 грн, наша сім´я вже фінансово виснажена за 5 місяців боротьби за дитину і без допомоги просто не впораємося

Номер карти тата ПриватБанк 4149 4978 6721 6758 Калініченко Андрій Андрійович
Номер карты мами Ощадбанк 5167 4901 6302 2339 Калініченко (Ходачинська) Юлія Дмитрівна
Мій фейсбук https://www.facebook.com/sunzayac

Повний діагноз: наслідки важкої ЗЧМТ, забій головного мозку, лінійний перелом потиличної кістки, розриви АВМ коркових відділів лобної долі справа з субдуральним крововиливом в лобно-скроневій ділянці справа, вторинні ішемічні зміни в обох півкулях г/м, судомний синдром, спастичний тетрапарез
Aforiaya• 18 апреля 2019
+ на карту мужа. Дай Бог, чтоб сыночек выздоровел!
автор Солнечное чудо • 18 апреля 2019
Ответ дляСелик
Автор, перевела на карту мужа
Вы не писали администрации сайта, может как-то можно поднять тему в топ?
Увидела этот пост случайно, после сегодняшней Вашей темы.
Еще раз сыну скорейшего восстановления!!!
Спасибо большое! В этом разделе все детки остро нуждаются в помощи. Знаю по себе, что просьбы в интернете пишут, когда собственные ресурсы исчерпываются. И просить именно мою тему подымать в топ совсем нечестно...
автор Солнечное чудо • 18 апреля 2019
Ответ дляAforiaya
Благодарю!
Селик• 18 апреля 2019
Ответ дляСолнечное чудо
да, я уже увидела в разделе помощь этот пост. Согласна с Вами. когда писала, не обратила внимание, что есть тема
slavik6891• 18 апреля 2019
+150
дай Бог вашему ребенку скорейшего выздоровления!
Irina08• 18 апреля 2019
+ на карту папы. Автор, сил Вам и выздоровления малыша! Вы очень правильно написали сегодня тему на Советчице, повторяйте это время от времение - будут другие люди видеть Ваши темы и помогать. В таком деле не до скромности! Дане сил и маасимального восстановления!
alena2013• 18 апреля 2019
Пусть ваш сыночек быстрее поправляется! + на карту папы.
ludmila905• 18 апреля 2019
+100, сил вам и здоровья сыну
InSta• 18 апреля 2019
+. Сил Вам и здоровья всем!
irina _d• 18 апреля 2019
Поправляйтесь!
Elen125• 18 апреля 2019
Автор, здоровья вашему сыночку! Все будет хорошо, обязательно! От всего сердца желаем..
tanga• 18 апреля 2019
Выздоравливайте!
Muratik• 18 апреля 2019
Здоровья Вашему малышу!!!
AnyaSkazka• 18 апреля 2019
У такого славного мальчика все будет замечательно! +100 на карту Приват.
stoigr.com.ua Игрушки из Америки• 18 апреля 2019
+200грн на карту, выздоровления мальчишке!
Mariwa80• 18 апреля 2019
+
Держитесь, скорейшего выздоровления сыну!
olesyakarpenko• 18 апреля 2019
+ на карту папы. От всего сердца желаю выздоровления вашему сыну !
mala-moda• 18 апреля 2019
+
скорейшего выздоровления!!!
стильный кошелёчек• 18 апреля 2019
imilo4ka• 18 апреля 2019
+ на карту папы. Здоровья Вашему сыночку!
njysi• 18 апреля 2019
+++ на приват карту
Вы молодцы!
Кулачки держим за ваше счастливое и полноценное будущее!!!
Matil-da• 19 апреля 2019
Желаю скорейшего полного выздоровления Вашему сыночку!
автор Солнечное чудо • 19 апреля 2019
Сегодня Данилу помогло очень много неравнодушных людей! + 11 348 грн Я верю в то, то когда им понадобится помощь так же найдутся готовые помочь им! Спасибо вам всем и каждому в отдельности! Осталось собрать 49 636 грн
alena.plennik• 19 апреля 2019
небольшой плюс на карточку на выздоровление вашего сыночка
Blekvud• 19 апреля 2019
Ответ дляСолнечное чудо
Здоров‘я вашому синочкові!
Tina_USA• 19 апреля 2019
Здоровья сыну! Пускай поскорее выздоравливает и забудет все как страшный сон!
Эластика-2• 19 апреля 2019
+200 грн. Здоровья вашему сыночку!
наталья-6ebc• 19 апреля 2019
Данилку гарного самопочуття!
Elena Sergeevna• 19 апреля 2019
+100 від нас
одужуйте! все вийде! ви молодці!
красунчику бажаємо здоров´я
vlavers• 19 апреля 2019
+100 Здоровья сыну!