Куда ж без меня• 15 апреля 2019
Как онлайн зарегистрироваться в Киевэнерго чтобы не сидеть в очереди
Пописанная парта• 15 апреля 2019
Насколько я помню, там распечатываются при входе талончики с номерами. Как-то так.
Интимная• 15 апреля 2019
Ответ дляИз Виа-гры
ніяк
а раньше ж можно было
убрали электронную запись?
Из Виа-гры• 15 апреля 2019
Ответ дляИнтимная
а раньше ж можно было
убрали электронную запись?
не застала я тих часів, коли була. Не впевнена, що була. завжди треба було прийти в центр, там на місці встати в електронну чергу і там же і чекати.
Интимная• 15 апреля 2019
Ответ дляИз Виа-гры
звісно, що була, я завжди користувалась, дуже зручно
але ця можливість була до того, як перейшли у Київтеплоенерго
Смыкалка• 15 апреля 2019
На сайті все є. Треба мати свій особистий кабінет. Ми вже років два туди не ходимо, притому що я пенсіонер. А ви молодь ходите в КИЇВЕНЕРГО й досі.
Интимная• 15 апреля 2019
Ответ дляСмыкалка
якщо потрібно опломбувати лічильник, чи поставити його на облік, чи подати заяву на перерахунок і т.д. - все одно потрібно туди йти особисто... у таких випадках чим вам особистий кабінет допоможе?...
Смыкалка• 15 апреля 2019
Ответ дляИнтимная
Це ви перерахували поодинокі випадки.
Интимная• 15 апреля 2019
Ответ дляСмыкалка
Це ви перерахували поодинокі випадки.
судячи з черг - це рутинні випадки
чи ви думаєте, що в центри ходять, щоб сплатити рахунок або передати показання лічильників?
Раз одела не бу• 15 апреля 2019
Вам для оплаты? На квитанци указан сайт, там и регистрируетесь. Еще через Приват24, там вообще всю коммуналку оплачиваю много лет
УжеВотДа• 15 апреля 2019
Ответ дляСмыкалка
Киевэнерго уже почти год как всё передало другой организации и этим теперь занимается центр коммунального сервису или как его там. У них нет записи через интернет
УжеВотДа• 15 апреля 2019
Ответ дляСмыкалка
ну и ходят туда по вопросам, которые не решаются в личном кабинете, это вообще само собой