Admin• 21 апреля 2019

Результаты выборов Президента Украины

Обсуждение
21949 0
olkaig• 26 апреля 2019
10711
Ответ дляtata35
А Зе подарував календар і майки. Все по протоколу.
А что за протокол?

Павлик Равлик• 26 апреля 2019
10712
Ответ дляАлина-Полина
Є така приказка, якщо не чули: ’Плохому танцору .... мешают’ Це з приводу обмежень нашого майбутнього президента.
А тепер з приводу ’ущемления’:
Ви такі ’ущемленные’, я дивлюсь... Тоді наших співвітчизників на заході України щемлять взагалі безперестанно. Нічого, що для них завжди надважливо було говорити та чути в більшості українську мову? Їм ріже слух російська мова на кожному кроці. Так....вони такі....патріоти. Дійшло до того маразму, коли їм чуть не вибачатись треба, щоб не дай Боже, не защемити нікого з своїми бажаннями спілкуватись рідною мовою.
Бо кожного разу при підході до цього питання ’русскоязычное’ населення ’страждати’ починає... І десятиліттями вони мусять в своїй рідній країні, говорячи своєю рідною мовою, розуміти цих ’ущемленных’. Про них ви не думаєте? Лише про себе? Як вам тяжко бідним.... То вам їсти нема що, то комунальні непідйомні, то бензин, то доллар, то позіхають на вашу улюблену мову Коли ж ви вже станете по-справжньому любити свою державу???
Може причина не у владі всетаки була??? Можливо ви в своїй голові нарешті щось поміняєте? І почнете змінюватись?
Якщо що - я спілкувалась російською в більшості. Ніколи не жалілась на ’ущемление’. І таких тут багато дівчат. Лише нещодавно почала переходити на украйнську. І не обламалась щось змінювати в собі передусім! Говорити українською сьогодні в тренді. Так, це престижно, модно (якщо хочете).
Радіти треба, що держава заявляє нарешті про себе! Що ми чогось варті нарешті, що про нас знають накінець то! Ми - не додаток Росії! Ми - самодостатня багата та найпрекрасніша країна!
natapril• 26 апреля 2019
10713
Ответ дляАлина-Полина
А тепер з приводу ’ущемления’:
natapril• 26 апреля 2019
10714
Ответ дляМстящий за Зайца
А что за протокол?
tata35• 26 апреля 2019
10715
Ответ дляМстящий за Зайца
А что за протокол?
Дипломатичний. Є такий. Так от, там передбачається вручення подарунків і сувенірів, пам´ятних, від імені України. Як вважаєте, календар і майки до яких відносяться до пам´ятних чи від імені України.
tata35• 26 апреля 2019
10716
Ответ дляМстящий за Зайца
А что за протокол?
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/746/2002. Добавте в стрічку команди Зе. Хай вчаться.
olkaig• 26 апреля 2019
10717
Ответ дляnatapril
Державний Протокол та Церемоніал України - це сукупність
вимог щодо забезпечення єдиного порядку проведення офіційних
заходів за участю Президента України, Голови Верховної Ради
України, Прем´єр-міністра України, Міністра закордонних справ
України, інших вищих посадових осіб України з урахуванням
загальноприйнятих міжнародних норм, правил і традицій, а також
національних традицій України.

У нас была встреча президента?
Elektra• 26 апреля 2019
10718
Ответ дляtata35
Прям интересно стало)) А носки украинского производства до каких относятся?))
olkaig• 26 апреля 2019
10719
Ответ дляtata35
національних традицій України.

накакого отношения к тому, что было на ТВ шоу это не имеет

Алина-Полина• 26 апреля 2019
10720
Дякую, дівчата, за підтримку ))) Наболіло вже... Бачу, ще треба ще в тій темі, де зараз мовний закон критикують, написати цей крик душі? Хоча...не знаю, чи допоможе...цей крик в пустелі
frolik• 26 апреля 2019
10721
Ответ дляnatapril
это не фейк?
Регент при президенте????? Он несовершеннолетний или недееспособный?
Это стеб)
olkaig• 26 апреля 2019
10722
Ответ дляtata35
Я не просто так спросила про протокол)) конечно я в курсе, а вот вы наверное даже не читали, что это актуально только для посадових осиб, у нас еще ЦВК не закончил голоса считать
natapril• 26 апреля 2019
10723
Ответ дляfrolik
Это стеб)
уже поняла
отлегло)
Мч• 26 апреля 2019
10724
Ответ дляАлина-Полина
А тепер з приводу ’ущемления’:
Удалено администрацией...
АргентинА• 26 апреля 2019
10725
Ответ дляМстящий за Зайца
національних традицій України.

На каком шоу???
Это была встреча будущего президента с министром иностранных дел Литвы на днях. Вова о ней на своем канале не написал?
Magdych• 26 апреля 2019
10726
Ответ дляМстящий за Зайца
національних традицій України.

У нас была встреча президента?
Майка! Майка министру иностранных дел другой державы, майка, Карл! С размером хоть угадал?
sofiko1050• 26 апреля 2019
10727
в такі тяжкі часи для України перемогло це непорозуміння . Біда(
olkaig• 26 апреля 2019
10728
Ответ дляАргентинА
На каком шоу???
Я вчера смотрела на ТВ его выступление на полит ток шоу (Право на Владу).
milashkaxoxo• 26 апреля 2019
10729
Сегодня годовщина чернобыльской трагедии. Вот где были настоящие герои. И кстати интернациональные герои. Шли на верную смерть. Чтоб мы могли жить. В такой день надо возложить цветы и толкнуть речи. Эти речи будут услышаны лучше. Зеленский сел с утра на самолет и свинтил в Турцию отдыхать. Я понимаю он не презедент ещё. Но совесть както надо иметь.

АргентинА• 26 апреля 2019
10730
Ответ дляMagdych
И плакат, попрошу!!!
АргентинА• 26 апреля 2019
10731
Ответ дляМстящий за Зайца
Я за вас очень рада. Мы о подарках на встрече с министром.
АргентинА• 26 апреля 2019
10732
Ответ дляmilashkaxoxo
Да. Это тоже не в его пользу... Хотя бы ролик снял.....
POVlinka• 26 апреля 2019
10733
Ответ дляLinkpink
Щодо мовного закону. Прикро, що він не містить заборони суржику. Бо так гвалтувати мову, як більшість її носіїв, в тому числі і в цій темі, і в мережі взагалі, це гірше, ніж розмовляти правильно російською. І якщо вже пишатися україномовністю, то робити це не суцільними русизмами)))
Тодi вся Захiдна буде мовчати, бо то не українска мова, там такий самий суржик, але не з російськими словами, а з польськими, угорськими, словацькими, румунськими, давайте дивить правдi в очi. А також гвалтують українскi слова так, що й на вуха не натягнеш: ’’Як ся маєш? ’’, ’’Я ся замешкала.’’ (це ’’я замешкалася’’), i багато тому подiбного..
Люди, це - не українска мова, це суржик по-захiдноукаїнськi, будьте певнi.
Кстати, я в реальной жизни говорю по-русски, но также отвечу по-украински или по-английски, или на западноукраинском суржике если человеку, с которым веду разговор, будет так удобнее..
tata35• 26 апреля 2019
10734
Ответ дляАргентинА
И плакат, попрошу!!!
Він не посадова особа. Йому можна. Ось де залізна логіка. У нас на рядовій фірмі не посадові особи коли дарують не посадовим особам подарунки і сувеніри до такого’ убожества’ не доходять.
olkaig• 26 апреля 2019
10735
Ответ дляАргентинА
я в курсе, вот даже фото нашла там на заднем фоне бутылки вина, так сказать ’офиц’ обстановка
Vi_kto• 26 апреля 2019
10736
Ответ дляfrolik
Это стеб)
для Зе регент - это реальная необходимость
Marisha_skaya• 26 апреля 2019
10737
Ответ дляdgs21
Новоиспеченный гарант полетел в Турцию на отдых, уже устал)
Домовлялись бути відкритими. Так ось. Вилітаємо до Туреччини. Відвожу дітей на щорічний фестиваль «Весело». А сам за 2 дні назад. За 4 місяці ... перші вихідні. Всім бажаю тепла, здоров`я і норм. відпочинку !!!)))
milashkaxoxo• 26 апреля 2019
10738
Ответ дляАргентинА
Мероприятия с возлоганием цветов и длинной речью. А тут улыбающаяся морда в новостях ура у меня выходные. Это блин к чему? Такой шанс толкнуть речи на весь мир в годовщину. Все выхожу из всех тем я расстроилась.
Мч• 26 апреля 2019
10739
Ответ дляsofiko1050
Удалено администрацией...
Просто Красотка• 26 апреля 2019
10740
Ответ дляmilashkaxoxo
да звідки їй взятись. воно і над голодомором шутило, то що йому той чорнобиль