Техпаспорт на медузу• 25 апреля 2019
Міні диктофон, відгуки.
Підкажіть, хто знає який міні диктофон нормально робить запис звуку, якщо зашитий в одяг.
Є потреба взнати причину поведінки дитини в садочку. Диктофон буду зашивати в одяг, тому важливий малий розмір.
КвартираЧья• 25 апреля 2019
У меня размером с два спичечных коробка. Стоит около 3 тысяч. Такой маленький качественный будет очень дорогим. И это подсудное дело.
Техпаспорт на медузу
• 25 апреля 2019
Ответ дляКвартираЧья
Мда, це дорого.
Я не для того, щоб когось винуватим робити. Мені потрібно зрозуміти чому дитина так себе поводить. І навчити її виходити з ситуацій. Але багато чого вона забуває.
Запис буде лише для мене.