Кюветчица• 26 апреля 2019
Реакція на КПК на який день була у дитини?
У вівторок зробили КПК, ніде не ходили, щоб не підчепити новий вірус
Сьогодні 37,7. Каже, що болять очка.
Лікар казав, що реакція на 5-10 день наступає.
Як і коли у Ваших дітей було.
Сьогодні 37,7. Каже, що болять очка.
Як і коли у Ваших дітей було.
Кюветчица
• 26 апреля 2019
Ответ дляБілосніжка
Давала багато пити.Слідкувала,щоб ручки ножки теплі були.Коли піднялась до 40 то руки ноги були дуже холодні ,дала пів ношпи.
Даю достатньо пити, 50 хв тому дала нурофен
Обтираю водою
Руки, ноги теплі
Але завжди при температурі потіла, зараз ні
Обтираю водою
Руки, ноги теплі
Света С Приветом• 26 апреля 2019
Ответ дляКюветчица
Я надіялась,що не буде.
А тут таке..
Вже сумніваюсь, що АКДС буду робити
А тут таке..
Вже сумніваюсь, що АКДС буду робити
Ви з глузду з´їхали? Знали, що може бути реакція і все одно зробили щеплення перед святом і вихідними. У лікарів теж вихідні, в лікарнях чергові лікарі ’святкують’.
Краще б ви взагалі не робили щеплення. Нещасна дитина. Тепер надійтесь, що ваша дитина виживе. Веселих свят.
Света С Приветом• 26 апреля 2019
Ответ дляРусалка на ветвях
Бідні діти. Імунітету від хвороб нема.
Імунітет - це здатність організму протистояти, звільнятися від безлічі несприятливих факторів, що впливаючи на організм викликають всілякі недуги, та речовин, які несуть в собі чужорідну генетичну інформацію.
Бідні діти з народження на нурофені, ношпі і з свічкою в дупі.
Света С Приветом• 26 апреля 2019
Ответ дляКюветчица
Як лікували?
В дитини вже 39, дурдом
Ви самі це зробили з своєю дитиною. Потім здайте аналіз на антитіла, щоб подивитись чи не даремно дитина страждала.
Білосніжка• 26 апреля 2019
Ответ дляСвета С Приветом
Що ж Ви таке пишете?Мені наприклад сімейний лікар і медсестра,що робила говорили ,що ця вакцина добре переноситься в більшості.Хто ж знав.Зараз головне спостерігати,давати жаропонижуючі.Через 3 макс 4дні температура спаде
Білосніжка• 26 апреля 2019
Я прекрасно розумію Вас .Малому робили кпк 29березня.Мене аж саму ця температура виснажила.
Кюветчица
• 26 апреля 2019
Ответ дляСвета С Приветом
Краще таким язвам припнути свого поганого язика .
Кюветчица
• 26 апреля 2019
Ответ дляСвета С Приветом
От коли Ваша підхопить дифтерію, то мене згадайте
Кюветчица
• 26 апреля 2019
Ответ дляБілосніжка
Температура добре збивалася чи ні?
Білосніжка• 26 апреля 2019
Не можу сказати ,що добре з 39,4 міг збити до 38-38,5.Але чомусь цього разу ні нурофен ні ібупрофен польський не допомагав .Тільки свічки .Сама не розуміла ,чому так.Таки,як завжди нурофен гарно збивав і тримало 6годин.А тут...
Білосніжка• 26 апреля 2019
Ответ дляКюветчица
Шановна,при чому тут дифтерія.Людина не написала ,що не буде робити ,вона ВАГАЄТЬСЯ.
Більше позитиву
Кюветчица
• 26 апреля 2019
Ответ дляБілосніжка
Так само, нурофен польський, останній раз давала дитині нурофен ще у вересні.
Дякую за відповіді.
Чекаю, коли посипле
Дякую за відповіді.
Чекаю, коли посипле
Любительница• 27 апреля 2019
Ответ дляБілосніжка
З чого ви взяли, що ваша дитина попаде в більшість, а не в меншість? Батьки повинні все передбачити. І якщо є шанс, що дитина помре після щеплення, або втратить здоров´я, то навіщо так ризикувати. Всі чули, що десь у когось одразу після щеплення померла дитина, але погоджуючись на щелення кожен думає, що з його дитиною такого точно не станеться.
Любительница• 27 апреля 2019
Ответ дляКюветчица
Дякую за відповіді.
Чекаю, коли посипле
Дякую за відповіді.
Чекаю, коли посипле
Вам би добитись, щоб вам поставили діагноз вакцинний кір. Багато дітей хворіють кором після щеплення КПК, правильний діагноз лікарі пишуть дуже рідко.
Вакцинний кір нічим не кращий звичайного кору. Без щеплення ваша дитина могла б ніколи не захворіти кором.
Кюветчица
• 27 апреля 2019
Ответ дляЛюбительница
Ми не в Україні,. я і так 6 років нічого, крім БЦЖ не робила.
Краснуха, свинка мене не лякають
А ускладнення після корі так.
До цього дифрерія і правець жахають. Але не знаю, чи наважусь на АКДС.
Чи можу я заразитись зараз від дитини, якщо її після прививки посипе?
Я не хворіла, прививки робила в дитинстві
Краснуха, свинка мене не лякають
А ускладнення після корі так.
Любительница• 27 апреля 2019
Ответ дляКюветчица
Краснуха, свинка мене не лякають
А ускладнення після корі так.
Краснуха, свинка мене не лякають
А ускладнення після корі так.
А у вас там нема моновакцини від кору? Можна було зробити щеплення тільки від кору, без краснухи і паротиту.
Можете заразитись від дитини, але шанси дуже маленькі, тому що дорослі швидше за все вже стикались в вірусом кору і виробили імунітет (навіть якщо ви думаєте, що не хворіли), плюс деякі люди несприйнятливі до кору.
Любительница• 27 апреля 2019
Ответ дляКюветчица
Краснуха, свинка мене не лякають
А ускладнення після корі так.
Краснуха, свинка мене не лякають
А ускладнення після корі так.
У мене 2 дітей без жодного щеплення. Дифтерії і правця не боюсь. Хворіють і з щепленнями і без щеплень. У перехворівших не формується імунітет і вони можуть захворіти знову. А від щеплень тим паче не буде імунітету.
99% того, що люди бояться, ніколи не відбувається. А 1% просто треба знати, що робити. Щеплення нічим не допоможуть, хіба що ви будете менше боятись.
Білосніжка• 27 апреля 2019
Ответ дляКюветчица
Краснуха, свинка мене не лякають
А ускладнення після корі так.
Краснуха, свинка мене не лякають
А ускладнення після корі так.
Ні,заразитися не можете.Дитина не заразна.
Кюветчица
• 27 апреля 2019
Ответ дляЛюбительница
Ні, 3 в 1 кололи
Відповідник кпк