Пургену мне• 01 мая 2019

Чому жінка може не хотіти сексу

Є знайома дівчина, їй 31 рік.
Ніби нормальна дівчина, знаю її вже дуже давно, ми з нею друзі і спілкуємось на різні теми.
Вона не лесбійка, нормальна, мала стосунки. Але в даний момент ні заміж, ні стосунків не хоче.

Вона вирішила народити дитину, оскільки стосунків ні з ким не має, звернулась до мене за допомогою. (Я чоловік, якщо хтось ще не допетрав).

Вона чомусь категорично проти натурального способу (справа точно не в мені). Не скажу, що я її сильно хочу і готовий допомогти так, як вона хоче....
Але. Мені незрозумлий момент. Якщо жінка хоче народити дитину, то чому вона не хоче це зробити природнім способом? Це якось дивно для мене. Може в неї вагініт якийсь, чи щось таке?
(Може мені як чоловіку просто незрозуміло, як можна не хоітити сексу :))) )

Пробував делікатно дізнатись про це в неї, але їй не хочеться про це розповідати.

Із орієнтацією і жіночим здоров´ям у неї все ок. Перед рішенням завагітніти пройшла повне обстеження.
ШанельКуКу• 01 мая 2019
Ответ дляМой завтрак
После родов? Через месяц хочется)))
Вранье
автор Пургену мне • 01 мая 2019
Ответ дляАноним НаВсеГда
Среднестатистической:)Я беру вас,автор
Можна спробувати ;)
Оловянный_Прагматик• 01 мая 2019
автор а в какой город к вам ехать для оплодотворения нужно? или вы только по знакомству помогаете?
Аноним НаВсеГда• 01 мая 2019
Ответ дляОловянный_Прагматик
меньше, чем шприц?
Таких не встречала,а вот см8,да,печаль видела,секс не получился ибо не чем
автор Пургену мне • 01 мая 2019
Ответ дляОловянный_Прагматик
Київ
Аноним НаВсеГда• 01 мая 2019
Ответ дляПургену мне
Можна спробувати ;)
Какой вы город?
Мой завтрак• 01 мая 2019
Ответ дляШанельКуКу
Вранье
Что именно?
автор Пургену мне • 01 мая 2019
Ответ дляАноним НаВсеГда
Какой вы город?
Київ
Аноним НаВсеГда• 01 мая 2019
Ответ дляПургену мне
Київ
Далековато будет ,я с юга
Копирайторша• 01 мая 2019
Напевно вона хоче зробити це сама, одна, Ви лише даєте їй матеріал. Це ніби як медична процедура, хай і домашня. А заняття сексом чи коханням це вже вдвох, створюється певна єдність, близькість, що у вашому випадку є не правдою, певним обманом. А вона як одинока жінка можливо скучила за цими відчуттями, і ця близькість в подальшому їй буде заважати з Вами спілкуваьтися.
KROX@• 01 мая 2019
Ответ дляПургену мне
Аж цікаво стало... 15 см це маленький?
У всякому разі вона не знає :)
да!
автор Пургену мне • 01 мая 2019
Ответ дляКопирайторша
Мабуть ви праві....
Видно мені важче це збагнути як чоловікові, бо секс для чоловіків це простіше і можна ним і для справи займатись (тим більше якщо треба :))) )
автор Пургену мне • 01 мая 2019
Ответ дляKROX@
да!
Славабогу ніхто не скаржився :)))
Намакушка• 01 мая 2019
Ответ дляПургену мне
От якраз цю правду хотів би дізнатись :)
Поверьте, не хотели бы...
KROX@• 01 мая 2019
Ответ дляПургену мне
Славабогу ніхто не скаржився :)))
но никто и не остался с вами дальше)
Садоводница• 01 мая 2019
Це Андрій з Троєщини! Я взнала Вас! Благодійне спермодонорство! Я вважаю, якщо Ви надаєте свій біоматеріал, то маєте право на солодку вагіну, фрикції і оргазм з дівчиною. Це справедливо.
Нагайна• 01 мая 2019
Ответ дляНуждаюсь в общении
А по факту, ищет шаровый трах
Нагайна• 01 мая 2019
Ответ дляНуждаюсь в общении
Вы не знаете значение слова - Благодійне?
Садоводница• 01 мая 2019
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Так цей широко відомий у вузьких колах троєщинець не грошей хоче, а оргазм у вагіну. Десь я таку обявку навіть бачила... а взагалі, да... секс на шару під благодійним прикриттям. В обяві Андрій з Троєщини обгрунтовував необхідність оргазму у жінки, типу вірогідність запліднення вища, тому наголошував що будуть ласки сосків, грудей і куні
Садоводница• 01 мая 2019
Соррі, може цей Андрій і не автор теми, просто якась дівчина питала вже, чи це не Андрій...
автор Пургену мне • 01 мая 2019
Ответ дляНуждаюсь в общении
Не вгадали. Можемо з вами закластись, що я не Андрій і не з троєщини і довести
Садоводница• 01 мая 2019
Ответ дляПургену мне
Дякую, не треба, я Вам вірю.
Замыленная• 01 мая 2019
Ответ дляПургену мне
Ні
Евгений Н???????
автор Пургену мне • 01 мая 2019
Ответ дляЗамыленная
Евгений Н???????
Теж хочете закластись?
автор Пургену мне • 01 мая 2019
Ответ дляМой завтрак
Тю, так может она хочет... просто не говорит
Думаєте це класичне жіноче ’ні’ в розумінні ’так’?
Мой завтрак• 01 мая 2019
Ответ дляПургену мне
Очень может быть, вы попробуйте, только не сразу в штыки а так ... потихоньку... спокойные вечера, ужин, Релакс какой-то и может получится все!))), удачи!)
автор Пургену мне • 01 мая 2019
Ответ дляМой завтрак
Щось у вашій пораді є...
Зараз у нас такі нововведення у законодавстві, що ’ні’ замість ’так’ не проходить. Має бути чітка і недвозначна відповідь ’так’.
Мой завтрак• 01 мая 2019
Ответ дляПургену мне
Щось у вашій пораді є...
Так она в процессе и скажет)))) причём много раз!))))
Паспортный стол• 01 мая 2019
Ответ дляМой завтрак
После родов? Через месяц хочется)))
Я через месяц только ходить прямо начала...
Мой завтрак• 01 мая 2019
Ответ дляПаспортный стол
Вы о чем?