Грабля• сегодня в 05:59
С кем будет венчанный мужчина на жене на том свете, если любил любовницу?
Зробіть вибір:
вже голосів:
с женой
с любовницей
результат
постою_послушаю• сегодня в 06:01
Ни с кем. Читайте Библию- на том свете не будет никто ни жениться, ни выходить замуж, люди будут как ангелы
Грабля
• 2 часа назад
Ответ дляпостою_послушаю
Тяжело вериться, что такие люди как сейчас будут как ангелы после смерти))
постою_послушаю• 2 часа назад
Ответ дляГрабля
Ангелы разные бывают. Люцифер тоже ангел, только падший
Грабля
• 2 часа назад
Ответ дляпостою_послушаю
Ну если такие падшие, то верю
Грабля
• 2 часа назад
Ответ дляviter33
Так автор і питає - в котлі з дружиною чи коханкою ?
Можно и так)))
Мизимец• 1 час назад
Ответ дляviter33
Дружина тут ні до чого. Її то з якого переляку туди?
В насправді ніхто не знає, що буде. Поки звідти ніхто не повернувся і не розповів
Мавка• 1 час назад
Ответ дляviter33
ну оскільки в святому письмі є такий момент, що дружина залишить батька й матір і приліпиться до чоловіка, і будуть двоє - одне, то й спокуту за гріх чоловіка дружина має розділити так само, тож в пеклі будуть всі троє, рахуючи коханку, але - не знаю, хороша ця звістка чи сумна - кожен в автономному котлі
Красота неземная• 1 час назад
Чего не рассказать все жене пока все живы ? И жить счастливую жизнь и жену не мучвть ?
Ответ дляМизимец
Ми ж не знаємо ’послужний список ’ дружини - може й вона далеко не англе
І взагалі прочитати 12 заповідей - УСІ ’не без гріха’, так що усі в ’добре опалюваному місці’ будемо)))
Ответ дляМавка
НЕ знаю, де ви в Біблії вичитали, що ’кожен в автономному котлі’, але наче з місцеперебуванням усіх порозумілися)))
Ответ дляМавка
Какрй бред. Тело умирает, остаётся на земле и становится прахом. А потом душа и видимо новое тело все будет страдать или радоваться.
И тело должно быть новое, это же не млдет весна в горящей сере гореть, сразу и сгорит все
Ответ дляМавка
Котлов нет. Ореол с горящей серой
Ответ дляМавка
Ні. Якщо чоловік перелюбник - то жінка вільна від нього. Навіть може розлучитись.
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляпостою_послушаю
Люцифер хоть нормальную движуху замутил
Замрійлива• 49 минут назад
Ответ дляМавка
Блин, бедняга мой муж
БезВзяток• 46 минут назад
Ответ дляГрабля
Для тех, кто путает -тся и - ться тоже есть отдельный котёл.
Вам лет 12? В рай попадут избранные.
Мавка• 21 минуту назад
Ответ дляСинди Кроуфорд
З якимось мужиком, в покарання що жінкам зраджував.
але ж є шанс, що ці двоє зрадливців, приречених на покарання, виявлять в собі приховану раніше бісексуальну сторону і те, що разом вони щасливіші, ніж з дружинами і коханками
Мавка• 3 минуты назад
Ответ дляviter33
’картинка’ перебування в раю ’заграла новими фарбами’ )))
Та ні, в раю все стабільно стерильно, дезактивовано і знезаражено, жоден любострасний коханкоутримувач туди не потрапляє, навіть якщо він належить до пільгових категорій і малозахищених соціальних верств, проте полеміка щодо топографії пекла і раціональних принципів розселення в ньому грішного контингенту може пролити світло на посмертне місцеперебування і умови утримання пересічного перелюбника.