Пургену мне• 01 мая 2019
Чому жінка може не хотіти сексу
Є знайома дівчина, їй 31 рік.
Ніби нормальна дівчина, знаю її вже дуже давно, ми з нею друзі і спілкуємось на різні теми.
Вона не лесбійка, нормальна, мала стосунки. Але в даний момент ні заміж, ні стосунків не хоче.
Вона вирішила народити дитину, оскільки стосунків ні з ким не має, звернулась до мене за допомогою. (Я чоловік, якщо хтось ще не допетрав).
Вона чомусь категорично проти натурального способу (справа точно не в мені). Не скажу, що я її сильно хочу і готовий допомогти так, як вона хоче....
Але. Мені незрозумлий момент. Якщо жінка хоче народити дитину, то чому вона не хоче це зробити природнім способом? Це якось дивно для мене. Може в неї вагініт якийсь, чи щось таке?
(Може мені як чоловіку просто незрозуміло, як можна не хоітити сексу :))) )
Пробував делікатно дізнатись про це в неї, але їй не хочеться про це розповідати.
Із орієнтацією і жіночим здоров´ям у неї все ок. Перед рішенням завагітніти пройшла повне обстеження.
Замыленная• 01 мая 2019
Ответ дляПургену мне
Теж хочете закластись?
Евгений, что вы имеете ввиду под словом закластись??
Пургену мне
• 01 мая 2019
Ответ дляЗамыленная
Відповім за нього. ’Паспоріть’, якщо вам так зрозуміліше
Паспортный стол• 02 мая 2019
Ответ дляМой завтрак
Вы о чем?
О том, что не у всех все хорошо проходит. Плюс гормоны сбоят.
И вообще не понимаю почему женщина должна хотеть секса с донором?
Или Вы хотите просто секса?! Не важно с кем.
Мой завтрак• 02 мая 2019
Ответ дляПаспортный стол
Так это донор хочет секса.., не поняла к вы это написали
Зоркая Зорро• 02 мая 2019
Ответ дляНуждаюсь в общении
Так цей широко відомий у вузьких колах троєщинець не грошей хоче, а оргазм у вагіну. Десь я таку обявку навіть бачила... а взагалі, да... секс на шару під благодійним прикриттям. В обяві Андрій з Троєщини обгрунтовував необхідність оргазму у жінки, типу вірогідність запліднення вища, тому наголошував що будуть ласки сосків, грудей і куні

Боже, что только не прочитаешь на советчице