Куплю орехи• 03 мая 2019
Помогите сделать задание
Помогите, пожалуйста, сделать задание
МеняАЖтрусит• 03 мая 2019
Перестаньте учиться за ребенка! Пусть сам справится, не гонитесь за оценками, гонитесь за развитием
Бред полный просить взрослых решить домашнее задание школьнику... Как они будут юзать свои мозги если мама шуршит? Вы проживаете его жизнь
барабанщица• 03 мая 2019
Ответ дляМеняАЖтрусит
так мама і сама вирішити не може
барабанщица• 03 мая 2019
Я виконую - тут треба написати ті моральні вчинки, які увійшли в звичку дитини. Ну, ми з не знаємо вашої дитини. Ну тіпа : я поступаюся місцем в транспорті мамі і бабусі. Я ділюся цукерками з молодшим братом. Я пропускаю в дверях дівчат.
Я намагаюся виконувати - тут треба написати моральні вчинки, які дитина розуміє, що моральні, але не має ще звички, але хотіла б опанувати. Наприклад: допомагати розкладати сумки з покупками без нагадування.
МеняАЖтрусит• 03 мая 2019
Ответ длябарабанщица
так мама і сама вирішити не може
хорошо что я росла в то время когда не было интернета, пришлось прокачивать свою голову
Куплю орехи
• 03 мая 2019
Ответ длябарабанщица