Мая твая не панимать• 06 мая 2019

Порадьте колір меблів (дитяча)

Дитяча для двох дівчаток - рожеві шпалери, світлий ламінат. Ліжко і стільниця з натурального дерева, основа стола з білої плити (щось типу ф.1). Для іграшок - полички такого плану, як на ф.2. Ось ці полички для іграшок і шафу для одягу чомусь бачу білими. Але білого не дуже хочеться, оскільки меблі у нашій кімнаті білі+дерево. І коридор схиляюся зробити білим. Хотілося б різноманіття хоч для дитячої, а не знаю як це втілити, який колір плити пасуватиме до натурального дерева (ну і стіл не уявляю іншим, аніж білий з деревом, крім того стільниця уже є). Буду вдячна за поради )
СКИБИДЫШь• 06 мая 2019
Или белый, или то самое натуральное дерево. Не мешайте кучу оттенков - трудно потом будет сделать нормальные акценты.

АБВГДэшница• 06 мая 2019
Ответ дляСКИБИДЫШь
Согласна.
Лучше уж тогда про коридор подумайте, автор - не белый, а допустим серый можно сделать. А в детской какую вы еще мебель придумаете, темную? Диссонанс со всей квартирой будет.
АБВГДэшница• 06 мая 2019
Яркости добавьте за счет аксессуаров - покрывала на кровати, шторы, ящики с игрушками, если такие будут. Дети и сами умеют яркости добавлять)) У нас в детской всегда куча всего набросано - на письменном столе, например, в домике кукольном. Скучно и тускло там не бывает уж точно. Тоже две девочки.
автор Мая твая не панимать • 06 мая 2019
Ответ дляАБВГДэшница
Согласна.
Ні, темні точно ні ) Я не люблю темних кольорів в інтер´єрі )
Я такая боевая• 06 мая 2019
Девочки маленькие? Моя с 6 лет отказалась от розового) я бы не делала розовую. Мне нравится пастельный мятный, например.
Ответ дляАБВГДэшница
Я так і планувала штори, покривала і килим гарних кольорів, але таки засумнівалася з цими білими меблями, бо подумала то буде нецікаво у дитячій )
Ответ дляЯ такая боевая
6 і 8. Шпалери вже поклеєні і їм дуже подобається . Ну і хоч вони дівчатка, з рожевим у нас ніде і ніколи перебору не було - одяг різних кольорів, тому моїм поки не набрид ))) Та й текстиль планую інших кольорів, так що рожевий не буде скрізь і всюди