Птица секретарь• 06 мая 2019
Коханець,вправте мені мозги .Правильним не заходити
Історія довга,дякую,що дочитали.Він старший на 12років,майже 50.Стосункам 7-ий рік,появився в моєму житті,коли була на грані розлучення.Матеріальної допомоги не потребую,він особливо тепер і не рветься,так,дрібні подарки,хотілки мої.Добре щ ним морально,є про що поговорити,фізично теж все супер.Що мене дуже насторожує,сьогодні пів дня до нього не дзвонила,вже каже до мене,а що ти робила весь день?Псіхує,а яка йому різниця,хай жінку контролює.Він ж теж міг набрати мене.Зустрічаємся за кордоном в готелях,провели день,ніч,і супер.Привикла вже до нього,а може,люблю.Бути разом не варіант,в нього з кожним роком заскоків все більше,намагається контролювати мене,та й мої батьки того не переживуть ,та й діти його дорослі,словом менінгіт додатковий.Колись уявити не могла що буду мати коханця,так склалося.Просто якось важко подивитися на ситуацію зі сторони,але ці стосунки починають мене напрягати...
Швабристка• 06 мая 2019
Ответ дляГидроусилитель руля
я таким не интересуюсь особо )))))
20 ые числа сентября кто это?
весы вроде, они что и девы.. зануды))
Птица секретарь
• 06 мая 2019
Ответ дляЗлюка-закусюка
Просто пора знайти іншого))) А то ви йому вже як друга жінка.
мабуть,так.Все,режим ігнору включено)
БЦАшка• 06 мая 2019
Ответ дляРадуга-дуга
Я не про автора, тут уже советчицы набежали).
А автор, если хочет, пусть расходится. Расставить точки над і , поблагодарить за все хорошее и сказать прощай, одновременно заблокировав везде, где можно. Толтко автор не уверена, иначе и темы бы не было.
Мужчина хочет видеть красивую , сексуальную женщину рядом с собой.Красота и сексуальное больше стоит недёшево ... почему мужчина не может в этом учавствовать ? Или только тра...ть может
harchushyn• 07 мая 2019
Ответ дляШвабристка
ну не скажите, отношения то разные бывают.. Вот моему я лучшая подружка/друг, он прям считает должным со мной советоваться и обсуждать все
А ви так вважаєте?
Не має коханка бути другом,як на мене. Вона має бути вся така .... феєчка)))