Привіт.
Будь ласочка, допоможіть пригадати назву доброго повчального мультика.
Країна виробник: орієнтовно Японія, Китай.
Повнометражний, близько 1,5 години.
Сюжет: жила маленька дівчинка біля моря. Її мама давно загинула і від неї залишився амулет білий ведмедик. Діти навколо насміхались з дівчинки. Потім стало відомо, що дівчинка може плавати під водою і розмовляти з рибами, а її іграшка амулет ведмедик може перетворюватись на справжнього ведмедя-воїна. А тоді вона пливе шукати маму, як виявилось, та була королевою чи правительницею якоїсь країни, але її заморозили. І там ще був дракон. І піратський корабель і якийсь лиходій.
Коротше, якийсь набір слів виходить. Дуже давно дивилась і зараз хотіла показати його донечці.
Повнометражний, близько 1,5 години.
младокошкина• 06 мая 2019
Ответ дляkanela
Не ’Песнь моря’ случайно? По описанию похоже, но я сама его урывками смотрела
В песне моря нет медведя, они превращались в котиков