alsha• 06 мая 2019

Допоможіть згадати назву мультика!

Привіт.
Будь ласочка, допоможіть пригадати назву доброго повчального мультика.
Країна виробник: орієнтовно Японія, Китай.
Повнометражний, близько 1,5 години.
Сюжет: жила маленька дівчинка біля моря. Її мама давно загинула і від неї залишився амулет білий ведмедик. Діти навколо насміхались з дівчинки. Потім стало відомо, що дівчинка може плавати під водою і розмовляти з рибами, а її іграшка амулет ведмедик може перетворюватись на справжнього ведмедя-воїна. А тоді вона пливе шукати маму, як виявилось, та була королевою чи правительницею якоїсь країни, але її заморозили. І там ще був дракон. І піратський корабель і якийсь лиходій.

Коротше, якийсь набір слів виходить. Дуже давно дивилась і зараз хотіла показати його донечці.
Улыбчик• 06 мая 2019
принцессу софию покажите, то же самое, адаптировано под современных детей

Агент Пинкертона• 06 мая 2019
этот?
kanela• 06 мая 2019
Не ’Песнь моря’ случайно? По описанию похоже, но я сама его урывками смотрела
младокошкина• 06 мая 2019
Ответ дляkanela
В песне моря нет медведя, они превращались в котиков
kanela• 06 мая 2019
Ответ длямладокошкина
точно,котиков помню)
автор alsha • 06 мая 2019
Ответ дляУлыбчик
Софію вже дивились багато разів) але тут вже спортивний інтерес, для себе навіть, хочу його знайти.
автор alsha • 06 мая 2019
Ответ дляkanela
не він(
автор alsha • 06 мая 2019
Ответ дляАгент Пинкертона
https://www.youtube.com/watch?v=z1D4f3E7syA этот?
Ураа! Дякую! Це він!
Сижуревувшоке• 07 мая 2019
Спасибо большое,сохранила