Так точно!• 09 мая 2019

То сколько млн погибших граждан СССР во 2 мировой?

Читаю данные от 15 до 41 млн. Такой разброс... Может, есть свежие? Знаю, что немцев только 4 млн.
Я супер-пупер• 09 мая 2019
10 млн украинцев.

Паравозик• 09 мая 2019
Яма народження У СРСР ~ 60 мільйонів.
Точно ніхто не знає, томй що архіви і досі засекречені.
Шунечка• 09 мая 2019
Архивы полностью до сих пор не рассекречены. Точных цифр нет. Сугубо моё мнение - враз больше, чем об этом смело предположено.
Чёрти Шо• 09 мая 2019

Если не загрузится, название Павшие во Второй мировой войне
Досмотрите до конца, впечатляет
AnnaSmith• 09 мая 2019
Страшні цифри. А ще ж не порахувати калік, контужених, тих хто потім покінчив життя самогубством, тих хто спився...
Сыро_Ежка• 09 мая 2019
В прошлом году прочитала, что в последнем исследовании, подавляющее большинство школьников постсоветского пространства заявили, что ВОВ выиграли американцы! Наверное, Мстители...
Паравозик• 09 мая 2019
Ответ дляСыро_Ежка
Так звана ВОВ це всього навсього один із епізодів 2-ї світової, коли СРСР воював проти Гітлера.

Черпак_для_фантазий• 09 мая 2019
До конца ещё так и нет точной статистики, сколько унесла жизней унесла вторая мировая....
Почемучечка• 09 мая 2019
Более 50 миллионов человек (((((
Олька Модниця• 09 мая 2019
Дивлячись як рахувати. Наприклад ’неблагонадежных’ з Західної України мобілзовували не на фронт, а на воєнні заводи на Урал - де вони жили майже в умовах концтабора і мерли як мухи. Їх рахувати загиблими у війні чи ні?
Шунечка• 09 мая 2019
Ответ дляОлька Модниця
Считать погибшими в войне. Безусловно.
Фрекен бок• 09 мая 2019
Ответ дляОлька Модниця
звичайно ні. рахують тих. хто боровся за батьківщину, а не зраджував її і перебігав
Олька Модниця• 09 мая 2019
Ответ дляФрекен бок
В смислі зраджував і куди перегібав? Чи пропаганда працює вдало?
Олька Модниця• 09 мая 2019
Ответ дляФрекен бок
А робота на оборонному заводі - це не боротьба, а зрада?
Шунечка• 09 мая 2019
Ответ дляОлька Модниця
Не обращайте внимания. Сегодня погода подлавливает людей.
Фрекен бок• 09 мая 2019
Ответ дляОлька Модниця
яка пропаганда? мій дід пройшов усю війну мав три поранення, дійшов в 45 до варшави і його розірвало на аеродромі на шматки снарядом. і здали їх наші западенці, які служили в німців. у нас навіть матеріали справи були. його товариш привіз кусок мяса в банці, щоб поховати на в рідному селі. залишилось 7 дітей. а другий дід загинув в першому ж бою у 18 років. як можна порівнювати павших воїнів із усіма підряд?
Фрекен бок• 09 мая 2019
Ответ дляОлька Модниця
так ви ж самі писали неблагодійні. до чого тут звичайна праця, у мене прабабця працювала на заводі і що до того? і загинула від того. що її роздавило стіною
Сыро_Ежка• 09 мая 2019
Ответ дляПаравозик
То есть всё таки Мстители были задействованы?
Олька Модниця• 09 мая 2019
Ответ дляФрекен бок
А ви коли небуть задумувались, що означало в СРСР ’неблагонадійний’? От історія мого власного діда. Селянин середнього достатку з трьома дітьми. Коли в 1938 нашу територію приєднали до СРСР його старший брат вивтупив проти приєднання (мав право на свою думку). За ним їхали НКВдешники і його попередили - він встиг втікти в Англію. А вся родина стала ’неблагонадежною’. І коли одних влітку 1941 мобілізували в армію, ’неблагонадежных’ на Урал. Люди просились на фронт, бо там хоч годували. Вижили одиниці. Відпустили їх ще через пару років після закінчення війни і все життя такі як Ви дорікали. А яка вина мого діда, що йому не дали можливості воювати? А правда одна - не суди і не будеш судимим. В кожної медалі є завжди дві сторони.

Фрекен бок• 09 мая 2019
Ответ дляОлька Модниця
моя думка однозначнаБ без двоякості. хтось був тиловими крисами. а хтось пролив свою кров. пекло на фронті, і тилові будні не йдуть ні в яке порівняння
Олька Модниця• 09 мая 2019
Ответ дляФрекен бок
Я ж кажу - радянська прораганда сильно засіла в головах людей.
Паравозик• 09 мая 2019
Ответ дляОлька Модниця
У мене на роботі є один чувак, так один його дід воював протягом другої світової за декілька сторін.
Спочатку він воював за Польщу проти комуняк, потім за комуняк проти Гітлера, потім попав в полон та воював за Гітлера проти югославських партизан, потім проти французьких партизан, потім знову втік та воював за американців проти Гітлера знову. Після війни перебрався до Каліфорнії, а обявився вже після розпаду СРСР у 91-му році.
Фрекен бок• 09 мая 2019
Ответ дляОлька Модниця
та мені байдуже на вашу пропаганду і вашу думку. але бісять цей тупий націоналізм. який розвивається в останні роки. як розумним людям можна переназивати вулицю маршала рибалка на с. бандери. це дійсно кінецб світу, коли вбтвці і зрадники стають національними героями. ось сьогодні у фейсбуці постять картинку 9 травня - не має що святкувати. перемогу будем святкувати. коли виграєм у війні. сьогодні тупих баранів поголовно називають героями. то йдіть і виграйте, а не кудахкайте. і зрівняли вітчизняну війну з антитерористочною операцією, якої і по офіційних документах не має
Паравозик• 09 мая 2019
Ответ дляФрекен бок
А як можна переназивати чудову вулицю Квітнева на вулицю маршала Жукова
Фрекен бок• 09 мая 2019
Ответ дляПаравозик
за досягнення
Олька Модниця• 09 мая 2019
Ответ дляФрекен бок
Зупиніться. Постійте і подумайте. Як все те, що ви описуєте стосується мого діда і таких як він? Почитайте хоч щось інше: https://aussiedlerbote.de/2017/05/sovetskie-nemcy-...
Фрекен бок• 09 мая 2019
Ответ дляОлька Модниця
правильно вашого діда це не стосується. ваш дід узагалі боком до війни
Олька Модниця• 09 мая 2019
Ответ дляФрекен бок
Боком той - чиє життя війна не змінила. Це я і Ви боком.
Шунечка• 09 мая 2019
Ответ дляОлька Модниця
Вы правы. Руками тех, кто трудился на заводах , выпуская оружие и боевую технику, да и многое многое другое, эта победна одержана в том числе. Это ни в коем разе не умаляет подвига тех, кто воевал на передовой. Но выстояла бы передовая, без умирающего с голода, но не превращающего трудиться тыла?
Но кастрюлеголовым не понять.
Ромашка_Бегемотовна• 09 мая 2019
Ответ дляФрекен бок
Какой ужас.... Эти дни в мае должны быть днями скорби о всех погибших, действительно Днями примирения. Если вдумываться историю нашей страны, по-другому нельзя.
По нашей территории прокатили танками 2 агрессора. Мне страшно даже думать о том, какой выбор стоял перед украинцами в эти годы. Вы никогда не знали о миллионах сдавшихся в первые годы войны? Не понимаете, почему так было? Воистину победобесие заразное.