Чудо в декрете• 10 мая 2019
Онлайн щоденник. Порадьте ресурс.
Хочу вести свій онлайн щоденник. Просто, записувати якісь думки, переживання.
Писати від руки не хочу, щоб ніхто не прочитав. Можливо, навіть, не секретний, а відкритий, з можливістю для коментування, але без можливості виявити мене у реальному житті.
Хотілося б, щоб це був ресурс украінських розробників.
А де Ви ведете свій щоденник? Що подобається або ні. Порадьте. Дякую!