Я-ваш шанс• 18 мая 2019

ЗНО

скажите ,кто был на ЗНО в прошлом году ,это правда что проверяют каждого ученика металлоискателем? Якобы заходят в класс во время проведения ЗНО и проверяют !
ГейТуда• 19 мая 2019
Ответ дляКукуша
Да. Специальная таблица в протоколе
В туалетах на время зно снимают замки на кабинках. Было что дежурные в туалете со шпорой застукали, соседи по аудитории закладывают практически всегда
Замки?! Кожен сходить з розуму по своєму

Гуру троллинга• 19 мая 2019
Ответ дляГейТуда
Я бачу,що ви точно налаштовані як пишете. Як раз у типовій промові інструктора і є те саме. І це саме зачитують учасникам. Ще й в тексті виділено жирними шрифтом.
Я в курсі як виглядає промова. Є два інструктори, зачитує промову лише один, другий мовчить. Це по перше. По друге одна справа пробубнити готовий нудний текст і зовсім інше когось там до чого закликати.
Я розмовляла з колегами - із нормальних ніхто не збирається влаштовувати ніяких терорів, нам взагалі то ЗНО як собаці 5 нога, ніхто йти інструторами не хоче за 200грн, але примушують і погрожують. Тож яка плата - така і робота... Посидіти треба? ну добре посидімо. Подивитися? Ну добре подивимися. Але ну не побачила, ну от не побачила і все, не було такого, на іншого учня дивилася, на годинник відвернулася, в око щось потрапило. Як довести - то чи бачила чи ні? Ніяк.
ГейТуда• 19 мая 2019
Ответ дляГуру троллинга
Читайте всю тему і побачите чому зайшла мова про доноси.
Ось автору і пояснили де саме і коли про ці доноси.
А про бубніти -також підстава для апеляції. Ви просто не попадали в конфлікті ситуації,тому так і говорите
Гуру троллинга• 19 мая 2019
Ответ дляГейТуда
Бубніти означає читати формалізованим тоном - це не заборонено. Я не на конкурсі літературних читань. Ви ж чудово розумієте що таке просто формально прочитати, і що таке емоційно підкреслити, закликати, звернути увагу, тощо.
Пункти ЗНО знаходять не лише у середніх школах, а ще й в інших приміщеннях, де до такої дурілки як ЗНО ставляться набагатоооооо простіше і пофігістічніше, де немає учілок котрі хочуть самоствердитися шляхом створення напруження в аудиторії і емоційного знущання над дітьми. Я ЗНО повинна бути? Буду? ПОвинна дивитися- буду дивитися, але от так переживаю, щось бачити погано стала, боюся можу й не помітити... Хіба що один одного самі сдадуть - ну то вже їх особисте питання, якщо є час не своїми завданнями займатися, а один за одним стежити.
ГейТуда• 19 мая 2019
Ответ дляГуру троллинга
Це тільки учасники ЗНО вирішують наскільки буботіння ж тоном чи чимось іншим. І повторюсь - ви ще не зіткнулися із поданням апеляційної заяви.
Гуру троллинга• 22 мая 2019
Ответ дляГейТуда
І повторюся :) ви перебільшуєете. Є правила, регламент. За недостатньо ніжний тембр голосу апеляції не подають.
І ще... В промові цього року немає жодних закликів щодо списування, стукачества, тощо. Просто є повідомлення що забореноно користуватися носіями інформації, і більш нічого з цього приводу.

Сьогодні відбулося ЗНО - все як я планувала - не побачила жодних порушень, все було ідеально