Пышечка• 22 мая 2019
Церковний шлюб.Хелп
Хочемо взяти церковний шлюб не просто в себе в місті в церкві,може хтось порадить по України місця хороші?незвичайні церкви?щось особливе
Дякую
Ms. Сама прямота• 22 мая 2019
Краще там, де ви ходите до церкви. За пару днів до вінчання бажано постити і прийти до сповіді і причастя. На всякий випадок нагадаю, що треба мати свідоцтво про одруження. І зазделегіть записатись, в великих містах це може бути і за 2-3 місяці до дати шлюбу.
Ленивица-красавица• 22 мая 2019
автор , Свято-Успенская Почаевская Лавра подходит?
Во Львов очень много сильных церквей и монастырей.
Это вы должны определится что вам надо для спокойствия души
Своего не предлагать• 22 мая 2019
Ответ дляMs. Сама прямота
+1000%
Сегодня на диете• 22 мая 2019
Ответ дляЛенивица-красавица
в монастырях не венчают( ранее так было). Разве только есть какие то договоренности( деньги сейчас рулят).
Ms. Android• 22 мая 2019
Ответ дляМорская свинка
Это таинство, а не понты.
так зачем загс, это ущемляют права, я хочу венчатся, а в загсе не хочу
Сегодня на диете• 22 мая 2019
Ответ дляMs. Android
Обычно при венчании требуют принести свидетельство о браке, а может ли хотите обвенчатся с чужой женой (мужем).
Ms. Сама прямота• 22 мая 2019
Ответ дляMs. Android
А без одруження в загсе не венчают?
ні, щоб уникнути двоєженства.
ЗаведУющая• 22 мая 2019
Ответ дляMs. Android
без свидетельства не венчают
Ms. Сама прямота• 22 мая 2019
Ответ дляЛенивица-красавица
В Львові більшість греко-католицьких церков. Лавра московського патріархату.
Улыбчик• 22 мая 2019
Ответ дляПышечка
І розкажіть де ви брали церковний шлюб?
Вам православну чи греко-католицьку церкву?
Якщо православну київського патріархату - то Володимирський собор у Києві мені дуже подобається, якщо католицькиї віри - у Львові багато храмів, наприклад у Домініканьському можна.
Ms. Android• 22 мая 2019
Ответ дляMs. Сама прямота
ні, щоб уникнути двоєженства.
хорошо тогда должно где то быть такой документ или паспорт что люди не в браке и пусть венчаются
Улыбчик• 22 мая 2019
Ви спочатку згадайте, якої ви віри, відшукайте в душі впевненість, що то єдина ваша людина, з якою ви хочете життя прожити, потім зрам обирайте. Вінчання - на все життя едине, я 18 років у шлюбі, двоє дітей, і досі з чоловіком не вінчалися, ось цього року є думка повінчатись, але не вважаю себе настільки віруючою людиною... Ще розмірковую.
Улыбчик• 22 мая 2019
Ответ дляMs. Android
Мою сестру повінчали без реєстрації в рагсі, але це було 13 років тому і на території Росії, вона навіть не була громадянкою Росії.
Як зараз - не знаю, але є сенс у свідоцтві про шлюб, інакше можна з одним повінчатись, з іншим у рагсі зареєструватись... Свідрцтво про шлюб - це як підтвердження вашіх намірів прожити життя разом, народити дітей у шлюбі, захищеному законом. Якщо ви все одно на все життя разом вирішили бути, то свідоцтво з рагсу вам не зашкодить ніяк. А якщо хочете бути вільною у шлюбі, то неможна вінчатись лише заради гарних фото...
Ms. Сама прямота• 22 мая 2019
Ответ дляMs. Android
немає таких документів. Потрібно тільки свідоцтво про шлюб.
Штора с кисточкой• 22 мая 2019
Ответ дляЛенивица-красавица
Не подойдёт, автор не московского патриархата и видимость и шоу создавать нужно не в храме