Пышечка• 22 мая 2019

Церковний шлюб.Хелп

Хочемо взяти церковний шлюб не просто в себе в місті в церкві,може хтось порадить по України місця хороші?незвичайні церкви?щось особливе
Дякую
автор Пышечка • 22 мая 2019
І розкажіть де ви брали церковний шлюб?
ЗаведУющая• 22 мая 2019
а какая разница где?
автор Пышечка • 22 мая 2019
Ответ дляЗаведУющая
а какая разница где?
Ну хочеться как то необычно
Ms. Сама прямота• 22 мая 2019
Краще там, де ви ходите до церкви. За пару днів до вінчання бажано постити і прийти до сповіді і причастя. На всякий випадок нагадаю, що треба мати свідоцтво про одруження. І зазделегіть записатись, в великих містах це може бути і за 2-3 місяці до дати шлюбу.
Сладко-соленая• 22 мая 2019
Это таинство, а не понты.
Сладко-соленая• 22 мая 2019
’незвичайні церкви’ - это что?
Ленивица-красавица• 22 мая 2019
автор , Свято-Успенская Почаевская Лавра подходит?
Во Львов очень много сильных церквей и монастырей.
Это вы должны определится что вам надо для спокойствия души
ЗаведУющая• 22 мая 2019
знакомые ездили в с.Буки и там фотосесия была
Своего не предлагать• 22 мая 2019
Ответ дляMs. Сама прямота
+1000%
Ms. Android• 22 мая 2019
А без одруження в загсе не венчают?
Сегодня на диете• 22 мая 2019
Ответ дляЛенивица-красавица
в монастырях не венчают( ранее так было). Разве только есть какие то договоренности( деньги сейчас рулят).
Ms. Android• 22 мая 2019
Ответ дляМорская свинка
Это таинство, а не понты.
так зачем загс, это ущемляют права, я хочу венчатся, а в загсе не хочу
Сегодня на диете• 22 мая 2019
Ответ дляMs. Android
Обычно при венчании требуют принести свидетельство о браке, а может ли хотите обвенчатся с чужой женой (мужем).
Ms. Сама прямота• 22 мая 2019
Ответ дляMs. Android
А без одруження в загсе не венчают?
ні, щоб уникнути двоєженства.
ЗаведУющая• 22 мая 2019
Ответ дляMs. Android
без свидетельства не венчают
Ms. Сама прямота• 22 мая 2019
Ответ дляЛенивица-красавица
В Львові більшість греко-католицьких церков. Лавра московського патріархату.
Улыбчик• 22 мая 2019
Ответ дляПышечка
І розкажіть де ви брали церковний шлюб?
Вам православну чи греко-католицьку церкву?
Якщо православну київського патріархату - то Володимирський собор у Києві мені дуже подобається, якщо католицькиї віри - у Львові багато храмів, наприклад у Домініканьському можна.
Ms. Android• 22 мая 2019
Ответ дляMs. Сама прямота
ні, щоб уникнути двоєженства.
хорошо тогда должно где то быть такой документ или паспорт что люди не в браке и пусть венчаются
Улыбчик• 22 мая 2019
Ви спочатку згадайте, якої ви віри, відшукайте в душі впевненість, що то єдина ваша людина, з якою ви хочете життя прожити, потім зрам обирайте. Вінчання - на все життя едине, я 18 років у шлюбі, двоє дітей, і досі з чоловіком не вінчалися, ось цього року є думка повінчатись, але не вважаю себе настільки віруючою людиною... Ще розмірковую.
Улыбчик• 22 мая 2019
Ответ дляMs. Android
Мою сестру повінчали без реєстрації в рагсі, але це було 13 років тому і на території Росії, вона навіть не була громадянкою Росії.
Як зараз - не знаю, але є сенс у свідоцтві про шлюб, інакше можна з одним повінчатись, з іншим у рагсі зареєструватись... Свідрцтво про шлюб - це як підтвердження вашіх намірів прожити життя разом, народити дітей у шлюбі, захищеному законом. Якщо ви все одно на все життя разом вирішили бути, то свідоцтво з рагсу вам не зашкодить ніяк. А якщо хочете бути вільною у шлюбі, то неможна вінчатись лише заради гарних фото...
Ms. Сама прямота• 22 мая 2019
Ответ дляMs. Android
немає таких документів. Потрібно тільки свідоцтво про шлюб.
Lenkize• 22 мая 2019
Ответ дляMs. Android
Бывали случаи, когда мужчина, связанный узами брака (штампом в паспорте) венчался с совершенно другой женщиной;)
Штора с кисточкой• 22 мая 2019
Ответ дляЛенивица-красавица
Не подойдёт, автор не московского патриархата и видимость и шоу создавать нужно не в храме