Сыро_Ежка• 24 мая 2019

Хмельницкий ЛОР для взрослого

Девочки, Хмельницкий, порекомендуйте самого, самого хорошего специалиста, болезнь по кругу, нету толком диагноза, спасибо
КвартираЧья• 24 мая 2019
Хімчак Богдан Володимирович в першій поліклініці.
Сарафанное радио• 24 мая 2019
Пославський Юрій Михайлович, працює в міській лікарні. Він не тільки лікує, але й шукає причини хвороб, щоб уникнути загострень.
автор Сыро_Ежка • 24 мая 2019
Ответ дляСарафанное радио
дякую, в міській була але не у нього, сходжу)
Умничка-помощничка• 24 мая 2019
В поліклініці #2 є хороший лор Аполонін, можете прийти навіть якщо це не ваша адреса ( ну дасте гривень 100 за прийом). Чим він мені подобається - якщо нічого страшного то так і скаже. Бо дехто до нього вже хотів робити операцію. Ще сподобалась Стецьків Тетяна Петрівна в Меділор, реально допомогло її лікування, бо до того за 4 місяці обійшла всіх лорів Хмельницького, вже опускались руки. В принциаі подобається ще Савчук Лілія Іванівна в прив.клініці Савчука на Зарічанській. В принципі лорів хороших багато, але це як з гінекологами - комусь один подобається, а інший скаже що поганий)))
автор Сыро_Ежка • 24 мая 2019
Ответ дляУмничка-помощничка
та в тому й проблема, що ніхто не хоче шукати причину, виписують лікування, допомагає тимчасово і все по кругу, у Савчук була вже також
Умничка-помощничка• 24 мая 2019
Ответ дляСыро_Ежка
Сходіть до Аполоніна, хоча б грошей багато не витратите. Він спеціаліст толковий. Ще Лейміча хвалять в Меділор, але в нього не була