Рожки-да-ножки• 24 мая 2019

Как отследить посылку с Польше на Новой почте

Сделала заказ в польском инет магазине, дали номер накладной НП, но не пойму как отследить. Вбиваю на сайте НП, пишет некорректный номер. Может я туплю конечно, извините.
Lyudmyla Pylypenko• 24 мая 2019
В особистому кабінеті, зверху справа - ДОДАТИ ВІДПРАВЛЕННЯ

Tracking Number — цe ідентифікатор вашого відправлення. Ви отримаєте його від інтернет-магазину. Він не містить дефісів, тире чи інших спеціальних символів. Зазвичай виглядає ось так: 9405509699938860829083. Окрім цифр, у трек-номері може бути одна або декілька літер: TBA094490876000.

Я только за!• 24 мая 2019
Вводите номер в графу ’Відстежити по світу’ https://novaposhta.ua/international_delivery/chast...
автор Рожки-да-ножки • 24 мая 2019
Все равно пишет некорректный номер (((((
Lyudmyla Pylypenko• 24 мая 2019
Ответ дляРожки-да-ножки
Так може просто ще не відвантажили. Коли Ви робили замовлення?
автор Рожки-да-ножки • 24 мая 2019
Ответ дляLyudmyla Pylypenko
Сегодня в 10 утра
Тоска в носках• 24 мая 2019
Дня через 2-3 номер станет активным, подождите немножко)
Lyudmyla Pylypenko• 24 мая 2019
Ответ дляРожки-да-ножки
Сегодня в 10 утра
Чекайте, можливо Вам прислали номер накладної, а не трек намбер.