Однозначно• 04 июня 2019
Групи з анонсами знижок
Хтось може порадити групу у вайбер чи телеграм з анонсами знижок на закордонних сайтах, де б були просто анонси, що там -10, а там -20. Наприклад, той же h&м, є у різних країнах, і в кожній країні різні знижки в різні дні. Шукаю таку групу, де б була така інформація, якщо така існує, звичайно, бо може нема сенсу таку групу комусь вести просто так))). Це ж не реклама буде, правда?), Бо шукаю не посередників, а інфо по акціях.
КучМала• 04 июня 2019
ПрисойденЙся к посредникам. Не покупай у них но лупай на скидки которые они кидают для людей.
Коко На Страже• 04 июня 2019
Заходите на советчицу в раздел Советы, обычно там как раз такая информация