ОливьЕЖечка• 20 июня 2019
допоможіть підібрати кличку котику
Знайшла сьогодні випадково в кущах біля річки в зав´язаному пакеті. Хлопчик, приблизно 2 тижні, чорний з білим пухнастий
Под пытками• 20 июня 2019
Ответ дляОливьЕЖечка
Ми перебирали варіанти: Арчі (але надто королівське для простого сільського котика) Пакет (але надто жорстоко) ще Фунтик, або Фантик, але ще в пошуках
Ковшик, бублик, беляш, вжик, зефир, крош, кексик, лютик, пончик, фокус, альф
ОливьЕЖечка
• 20 июня 2019
Ответ дляПод пытками
Бублик теж подобається) А ще Колобок
КондуктЕр тролейбуса• 20 июня 2019
Ответ дляОливьЕЖечка
Кузя є в сусіда
Назовите просто Васька)))
ОливьЕЖечка
• 20 июня 2019
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Назовите просто Васька)))
Брат Вася образиться)))
ОливьЕЖечка
• 21 июня 2019
Ответ дляЯ такая боевая
Заяц
Так поки-що всі називаєм його- то зайчик, то масік, то чудік)
Я такая боевая• 21 июня 2019
Ответ дляОливьЕЖечка
О я прочла ваши мысли)))
А поговорить?• 21 июня 2019
Ответ дляОливьЕЖечка
Щось би таке простеньке, для укр.села на Заході
Вуйко)) вибачте, вирвалось. У вас велике сердце. Тіша, Тоша, Мурчик, Кузя або просто Кот
ОливьЕЖечка
• 21 июня 2019
Ответ дляА поговорить?
Чоловік каже назвати Бандера)
КвартираЧья• 21 июня 2019
Ответ дляОливьЕЖечка
Целофановий( вже маукав з останніх сил(( нижня губа вже була геть синя((
Вот уроды.. Их в этот пакет завернуть и выкинуть((
ОливьЕЖечка
• 21 июня 2019
Ответ дляКвартираЧья
підтримую! Я коли розв´язала пакет, подумки побажала тому, хто це зробив, таких мук, які б пережив цей котик, якби я його не знайшла. Шкода, що такі нелюди існують
Ангел-предохранитель• 21 июня 2019
Это ж какие с*ки такое сделали... Ничего, вернётся сторицей. Как и вам ваша доброта, как же котику повезло встретить такую маму
все, щас буду плакать, а по имени плюсую за Бантика (если конечно не будет вызывать ассоциаций с пакетом)
Ещё можно Дункан (ну типа бессмертный, как в старом сериале про горца
) или Симка (сімка - щасливе число)
все, щас буду плакать, а по имени плюсую за Бантика (если конечно не будет вызывать ассоциаций с пакетом) Ещё можно Дункан (ну типа бессмертный, как в старом сериале про горца
) или Симка (сімка - щасливе число)
КвартираЧья• 21 июня 2019
Ответ дляОливьЕЖечка
Самое страшное, что такие ’люди’ живут среди нас(( Хорошо, что Вы нашли котика. У меня кошка и собака с улицы, так роднее и благодарней животных я не встречала.
ОливьЕЖечка
• 21 июня 2019
Дякую всім! Найкраще приліпилося ім´я Кузя, отож так і залишемо. Кошеня дуже розумне, грайливе і лагідне. Любимо вже безмежно
Коренная киевлянка• 21 июня 2019
Молодчинка )). Мені також син кицю приніс , знайшов, залишили собі , красунька виросла, нічим не гірша за породистих. А сьогодні накинулись в дворі на мене за те , що підгодовую одного котика , причому їсти ношу за межі двора , але ж ні, декому заважає він, так як в дворі гуляють діти ( мій також з ними), а в котика блохи . Котик дуже добрий , гарненький , але деяким людям заважає все живе , і можуть спокійно спостерігати , як вмирає тваринка з голоду (((.
ОливьЕЖечка
• 22 июня 2019
Блохи котів і собак не живуть на людях. Як котик може зашкодити дітям? Тварини набагато людяніші за деаких людей)
ОливьЕЖечка
• 14 июля 2019
Привіт всім! Хочу поділитися радістю, яку нам підкинуло життя в зав´язаному пакеті)
Наш Кузя у нас вже 24 дні. Всі члени родини (крім трирічного кота Руді
) в ньому душі не чають. Він - наш антистрес, антидепресант і просто щастячко! І як ми раніше жили без нього?! Милішого і розумнішого створіння я ще не зустрічала!