22 июня 2019

Чи не рано вводити прикорм в 3 місяці?

Кума дає дитині кабачлк,броколлі ,банан.Я теж вагітна зараз і мене це питання теж хвилює.Бо 10 років тому сину почала давати в 6міс.Кума каже нове поколвння дітей.Так правильно.Аое малечу запори мучать.Як ви робите?
показать весь текст
АнтиТанкист 22 июня 2019
Ответ дляКомиссия50%
Ну да, моего двоюродного брата в 3 месяца черной икрой кормили, говорили: ой, он сам хочет, аж причмокивает. Тоже акселерат, видимо. Нынче астматик и аллергик.
Ну мы же не будем рассматривать родителей-идиотов, правда?