Anigelan• 26 июня 2019

Кто знает что за пожар на окружной в Киеве?

Вся окружная и Борщаговка в дыму. Есть подозрение, что горит Ашан или что-то другое?
Карта мордвы• 26 июня 2019
С окна смотрю, то же не понятно что.

Леска• 26 июня 2019
Возле Ашана что то может секонд
Кубик Рубика• 26 июня 2019
Тоже вижу(
Нашла только такую инфу
Намакушка• 26 июня 2019
Ответ дляКарта мордвы
С окна смотрю, то же не понятно что.
это с Краснова 19 вид
Намакушка• 26 июня 2019
Ответ дляКарта мордвы
С окна смотрю, то же не понятно что.
или с Пушиной 2?
Black Umbrella• 26 июня 2019
Ашан или склад за Ашаном
Ms. Android• 26 июня 2019
Black Umbrella• 26 июня 2019
Блин вот у нас народ пуленепробиваемый. Весь город видит пожар, а машинки стоят себе - никто их и не собирается убирать почти с эпицентра пожара.
Black Umbrella• 26 июня 2019
Київська міська державна адміністрація - КМДА У Києво-Святошинському районі горять склади, є загроза потрапляння продуктів горіння у Святошинський район!
У Києво-Святошинському районі, на вул. Велика Кільцева, 4-А на межі з м. Києвом горять склади секонд-хенду (на території колишнього гумового заводу).
Наразі вітер західний, при таких погодних умовах є загроза потрапляння продуктів горіння у Святошинський район м. Києва. Аварійно-рятувальні служби та екологи роблять системно заміри повітря, наразі перевищень немає.
Фахівці нагадують, що робити у випадках задимленості:
обмежити перебування на відкритому повітрі. Дітям і вагітним жінкам слід відмовитися від тривалих прогулянок;
тримати вікна зачиненими, особливо вночі і рано вранці. При відкритті вікон завішувати кватирки зволоженою тканиною і періодично її змінювати;
ввімкнути системи кондиціонування та очищення повітря;
проводити вологе прибирання, корисно поставити ємності з водою, щоб підвищити вологість повітря;
збільшити споживання рідини до 2-3 літрів на день для дорослих. Для відшкодування втрати солей та мікроелементів рекомендується пити підсолену і мінеральну лужну воду, молочно-кислі напої (знежирене молоко, молочну сироватку), соки, мінералізовані напої, киснево-білкові коктейлі;
не гуляти під дощем, а якщо потрапили під дощ – за першої можливості прийняти душ.
Якщо у вас з’явилася задишка, кашель або безсоння, необхідно звернутися до лікаря.

Гидроусилитель руля• 26 июня 2019
Ответ дляBlack Umbrella
ооо, спасибо ! как раз мучаюсь - открывать окна или нет