Жерица ночи• 28 июня 2019
Коханець не подарував подарунок
Ситуація наступна, зустрічаюсь з чоловіком. Ми двоє одружені, маємо сім‘ї, дітей. Стосунки звісно у першу чергу ради нових емоцій та вражень. Він до мене добре ставиться, завезти чи вирішити побутові питання - без проблем. Тиждень тому у вихідний, у мене було День народження. Він подзвонив привітав, ми у вівторок, середу бачились і я не отримала ніякого подарунку. Знаю у нього зараз є важливі фінансові питання не вирішені, але ж можна було хоча б пляшку шампанського купити. А що Ви думаєте з цього приводу?
Жерица ночи
• 28 июня 2019
Ответ дляОтжигающая
плохо старались для подарка
Каже що секс зі мною неймовірний, я й сама бачу що йому подобається
Да_Я_ТакаЯ_• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
он вас ёб..т
Вас это устраивает. Какие подарки
Жерица ночи
• 28 июня 2019
Ответ дляuaz
у вашому місті (селі) відсутня проституція?
Ой моралісти пішли. Ніби у мене однієї коханець
Тургеневская женщина• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
Ну Вы же с ним не ради денег, а только ради эмоций. Зачем Вам подарки ?
Жерица ночи
• 28 июня 2019
Ответ дляТургеневская женщина
Тобто у таких стосунках, це нормально?
Крем для арбуза• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
виходить, що бреше
Жена сына• 28 июня 2019
Был день рождения и минимальный знак внимания-цветы и конфеты даже неприлично не подарить
Отжигающая• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
он вам секс подарил... ’неймовiрний’
Жерица ночи
• 28 июня 2019
Ответ дляПопижёновна
Ещё чего придумала. Подарки он жене будет дарит.
Дивлячись на його дружину, думаю ні
Тургеневская женщина• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
Тобто у таких стосунках, це нормально?
Я занимаюсь сексом, получаю подарки и эмоции ,исключительно, от мужа . А Вы можете прайс выставить любовнику.
Жерица ночи
• 28 июня 2019
Ответ дляЖена сына
Ось реально теж так думаю
ТочноБудет• 28 июня 2019
Нічого, може він збирає Вам на діаманти...і не хтів розмінюватися на таку фігню. Спитайте в нього, Ви це можете зробити?
Отжигающая• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
Ось реально теж так думаю
старайтесь дальше ублажать. может шоколадка перепадёт
Самохвалова• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
Тобто у таких стосунках, це нормально?
Не совсем нормально или вернее сказать совсем не нормально,можно было хоть цветы притащить.
Жерица ночи
• 28 июня 2019
Ответ дляТочноБудет
Та якось незручно таке питати
Попижёновна• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
Дивлячись на його дружину, думаю ні
Господи, думаешь ты для него очень важна? Секс ему важен. Из ситуации это очень даже хорошо понятно.
Тургеневская женщина• 28 июня 2019
Ответ дляЖена сына
Рассуждать прилично или нет, когда двое семейных изменяют своим супругам - вот это верх неприличия.
Жерица ночи
• 28 июня 2019
Ответ дляПопижёновна
А чому тоді він сексом з дружиною не займається?
Самохвалова• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
Дивлячись на його дружину, думаю ні
Ой,автор,и ник у Вас подходящий)))
Заикальница• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
Дивлячись на його дружину, думаю ні
Вот вам и ответ. Не принято у него это дело) день рождения- это он, а значит ’был/ був’.
Попижёновна• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
Он и с женой занимается) это такой тип мужчин.
Самохвалова• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
Вы этого не можете знать наверняка,а говорить можно что угодно.
Жерица ночи
• 28 июня 2019
Ответ дляПопижёновна
Для чого тоді секс зі мною?
Тургеневская женщина• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
Это он Вам сказал ?
Ангел-предохранитель• 28 июня 2019
Пише явний троль. Ніяка жінка при пам´яті не написала б на цей форум про коханця. 100% учасниць знають, як тут ставляться до коханців/коханок.
Як там двійня? 28 тижнів, вага 48 кг? Чогось не пише давно))