Жерица ночи• 28 июня 2019

Коханець не подарував подарунок

Ситуація наступна, зустрічаюсь з чоловіком. Ми двоє одружені, маємо сім‘ї, дітей. Стосунки звісно у першу чергу ради нових емоцій та вражень. Він до мене добре ставиться, завезти чи вирішити побутові питання - без проблем. Тиждень тому у вихідний, у мене було День народження. Він подзвонив привітав, ми у вівторок, середу бачились і я не отримала ніякого подарунку. Знаю у нього зараз є важливі фінансові питання не вирішені, але ж можна було хоча б пляшку шампанського купити. А що Ви думаєте з цього приводу?
Бабканадвоесказала• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
Ой моралісти пішли. Ніби у мене однієї коханець
То скажіть йому, що у вас був др, мабуть він не зміг вибрати подарунка, а ви хочете он той кулончик:)))
Пацелуйнитуда• 28 июня 2019
Ответ дляПффф 100%
А де ж ви ведете той побут, якщо обоє одружені? У вас спільна є квартира?
мабуть магазин якийсь разом тримають, або по сусідству.
пАлАвинкА• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
З чоловіком все ок
Повірте, у нього з дружиною теж))
пАлАвинкА• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
Купує інколи алкоголь. Ну але ж і у таких стосунках мають бути знаки уваги. Тим більше я досить видна дівчина. Погоджуєтесь?
Га-га-га! А без алкоголю Ви йому не подобаєтесь?)))
Докладная• 28 июня 2019
Це ж як треба любить кекс ,шоб ублажать чужого чоловіка задарма... у мене б без поларунка ніякої середи все не було б
Апочемучка• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
Тобто у таких стосунках, це нормально?
Нет. Если мужчина доволен и неравнодушен, это ненормально, даже если вы любовники.
Апочемучка• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
А Ви йому говорили, що ця ситуація Вас напрягає?
Автор, выпрашивать подарки - верх неуважения. Если бы ваш не догадывался, то тоже мог сказать прямо, что там тебе купить или сунуть денег на что-то. Не унижайтесь, но надо понять, что он к вам относится намного прохладнее, чем вы себе вообразили. У меня был когда-то любовник, молодой совсем, вот у меня точно было ради секса офигенного и впечатлений, когда он стал мне подарки дарить, влюбившись и найдя подработки, мне даже неудобно было, но сразу стало понятно, что есть чувства и отношение ко мне не чисто потребительские.
автор Жерица ночи • 28 июня 2019
Ответ дляАпочемучка
Повірте, якраз випрошувати я не хочу. Мене більше турбує чи це нормально, що він не дарує. Тепер розумію що ні. На жаль
автор Жерица ночи • 28 июня 2019
Ответ дляпАлАвинкА
А Ви думаєте у нас секс лише після 100 грам?
автор Жерица ночи • 28 июня 2019
Ответ дляБабканадвоесказала
Це низько. Має бути від душі
90x60x90• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
1. зачем ему покупать подарки, если Вы ему и так даёте
2. как он объяснит жене расходы на подарок?
3. как Вы мужу скажете, откуда новое кольцо/сережки/браслет
Или Вам бутылки вина и конфет выше крыши хватит?
Чи не подарок, купите себе сами и успокотесь.
П.С. Про мораль я ни слова не сказала.
90x60x90• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
З чоловіком все ок
когда с мужем всё ОК, по ахарям не бегают
автор Жерица ночи • 28 июня 2019
Ответ для90x60x90
П.С. Про мораль я ни слова не сказала.
Повірте, якщо мені це подарують, я вже придумаю що сказати. І тут не йде мова про ціну подарунку, а як знак уваги
автор Жерица ночи • 28 июня 2019
Ответ дляПацелуйнитуда
Туалетну будку
автор Жерица ночи • 28 июня 2019
Ответ дляДокладная
Тоді получається, що у Вас все через гроші.
А у мене ще симпатія є
90x60x90• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
а что, только после 500?
автор Жерица ночи • 28 июня 2019
Ответ для90x60x90
а что, только после 500?
звісно, що ні. Я взагалі рідко вживаю алкоголь
автор Жерица ночи • 28 июня 2019
Ответ для90x60x90
Це окрема тема, тут її розвивати недоречно
Парасюха• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
Не знаю что вам и сказать.
Саму бесит мой жадина.
Но без него мне скучно(

Я вообще сомневаюсь что найду ещё такого же говорливого мужчину)) которому интересно поговорить о фильме, о детях наших, о том какие помидоры вкуснее)))
И секс я оч люблю, да.
И безопасность в сексе люблю.
2 года общаться обо всем--это не просто перепихиваться. Он мне близок как приятель.

Но раздражение от экономии чувствую( и часто.
Skripka82• 28 июня 2019
Вот мужику свезло так свезло)
Классный секс, новизна, да еще и подарки дарить не надо)
И как только некоторые в жизни устраиваться могут)))
Парасюха• 28 июня 2019
Ответ дляSkripka82
Вот мужику свезло так свезло)
они когда женятся в 95% -устраиваются прекрасно))
быт и дети на тетке, секс жена дает +гуляют.
да и подарке женам в большинстве случаев - хз что.

такое..
автор Жерица ночи • 28 июня 2019
Ответ дляПарасюха
Не знаю что вам и сказать.
Саму бесит мой жадина.
Но без него мне скучно(

И секс я оч люблю, да.
И безопасность в сексе люблю.

Мудро пишете! І мені він дуже близький як друг у першу чергу. Але ж не бідний, в чому проблема зрозуміти не можу. Мені чоловік подарував останню модель годинника Apple, а він як почув, каже молодець, старається. Мені було якось не по собі
автор Жерица ночи • 28 июня 2019
Ответ дляПарасюха

такое..
Про мого друга, це в точку
Гопница-Советчица• 28 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
Каже що секс зі мною неймовірний, я й сама бачу що йому подобається
а вам?оргазм есть каждый раз?
или лишь бы ему было хорошо(((
автор Жерица ночи • 28 июня 2019
Ответ дляГопница-Советчица
а вам?оргазм есть каждый раз?
или лишь бы ему было хорошо(((
Секс бомбезний, кожен раз шалені емоції
ШапкаУшанка• 29 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
А чому тоді він сексом з дружиною не займається?
Звiдки знаэте?Вам що хоч наплести можно
ШапкаУшанка• 29 июня 2019
Ответ дляЖерица ночи
Ви не правильно зрозуміли. Вище написали що йому важливий секс. Так у нього дружина є, для чого йому секс зі мною, чому він з нею не займається
Эффект новизни и все,Нове Тило,якась Вы чаривна
Пффф 100%• 29 июня 2019
Ответ дляПацелуйнитуда
Дааа, уявлю, що вони ще й сусіди))) Санта Барбара