Морская свинка• 12 июля 2019
Я в Польщі . Чоловік догрався.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2396504
Моя тема.
Продовжувавав випивати.
Тепер , я потрібна ... Була язва , сталося що пішло запалення внутрішніх органів. По моєму називається панкреатит .
Розрізали від пупа до грудей ,все чистили .
Я залетіла в Польщу ,як раз під кінець операції була .
Тепер мінімум 10 днів ,я тут.
Бережіть себе .
П.с
Відношення на вищому рівні .
Моя тема.
Продовжувавав випивати.
Тепер мінімум 10 днів ,я тут.
Бережіть себе .
П.с
Відношення на вищому рівні .
Я такая наивная• 12 июля 2019
Ну все, автор, готуйтесь, тепер ви йому ледь не сраку будете підтирати. На роботу він ходити не зможе, в нього ж операція, по дому щось робити теж, він же ледь не інвалід. Зате мордою (пардон) вас тикати в якісь недоліки - аж бігом, а потім, як трохи очуняє, так і про анал на стороні згадає. Потрібні ви йому, як сиділка, годувальниця, коротше як мамка, яка пожаліє, нагодує, обпере. Та вдячності не ждіть, людина не поміняеться.
Ядвига Юсьлегко• 12 июля 2019
Ответ дляМорская свинка
А як треба було ? Мене повідомили . Сказати ,ну добре і спокійно спати їсти .
Багато ,що в житті не цінять . Але ,його могли не врятувати трьох годинна операція . Я їхала ,і не могла думати , говорити . Найбільш що боялася - що не побачу. Приїхала ,богу дякувати , швидко.
Богу дякувати що встигли і зробили все .
Напевно,така доля ,карма. ..чи хто зна..
Але , мені приємно допомагати.
Я знаю ,все про самооцінку ,гордість.
Ні .
Я прошу ,кожну з вас , задуматися ,про день як ми його проводимо.
Так ,ми його творимо самі . На моєму місці кожна з Вас би не поїхала . Тому що гордість , самодостатність. ..але . життя одне. Треба робити ,як хотів би для себе ,без вигоди.
Це все дуже закалює . І більше дякуєш Богу ,за день і за можливість.
Але , мені приємно допомагати.
Я знаю ,все про самооцінку ,гордість.
Ні .
Автор, хто б Вам що тут не написав, це нічого не змінить.
Якщо хочете бути щасливою - реально щасливою, коханою, мати міцну родину - Вам до психолога і дуже дуже гарно розібратись зі своїми тарганами.
В Вас комплекс жертви, комплекс страждалиці. Ви від того і кайфуєте і страждаєте одночасно.
Може Вам то до вподови - вперед!
Але ж, блін, у Вас дитина!!! Дочка!!!
От реально, я б такі родини ставила на облік і приймала б міри. Росте ще одна нещасна жінка.
Автор, заради дочки, засуньте свою жертовність куди подаоі і працюйте з психологом!
Таке життя - НЕ НОРМАЛЬНЕ!
Яка причина першого розлучення?
Батько у Вас є? Яка була модель Вашої сім’ї? Ваші мама - тато я маю на увазі?
Може Вам то до вподови - вперед!
Але ж, блін, у Вас дитина!!! Дочка!!!
Таке життя - НЕ НОРМАЛЬНЕ!
Яка причина першого розлучення?
Ядвига Юсьлегко• 12 июля 2019
Ответ дляMs. При теле
а теперь работать он не сможет, будете его на своей шее везти? Супчики диетические варить?
а он искать анал у фей на сз
Леди Г• 12 июля 2019
Ответ дляВот Она Я
у Автора есть ребенок от первого брака, с нынешним супругом она в браке год, он пьет, ищет анал на СЗ, ездит в Польшу без согласия Автора, а Автор приехала к нему в больницу после того, как его оперировали.
Реальная дура
Леди Г• 12 июля 2019
Ответ дляМорская свинка
Але , мені приємно допомагати.
Я знаю ,все про самооцінку ,гордість.
Ні .
Але , мені приємно допомагати.
Я знаю ,все про самооцінку ,гордість.
Ні .
Корону снимите, страдалица
жаль вашего ребенка, что будет с его психикой
Ух_ты_какая_я• 12 июля 2019
Ответ дляbejalla
Автор, что вас заставляет жить с ним? Только не пишите, что дети любят папу-алкаша
Я так поняла, он то и не папа.
Может ошибаюсь.
Ух_ты_какая_я• 12 июля 2019
Скрин с темы автора.
То есть они вместе мало.
Автор, Вы ребенка ( детей) поменяли на йух, котОрому н не нужны. Да?
То есть они вместе мало.
Ответ дляМорская свинка
Але , мені приємно допомагати.
Я знаю ,все про самооцінку ,гордість.
Ні .
Але , мені приємно допомагати.
Я знаю ,все про самооцінку ,гордість.
Ні .
автор, Вы трошки хворенька, простите
Ответ дляМорская свинка
Але , мені приємно допомагати.
Я знаю ,все про самооцінку ,гордість.
Ні .
Але , мені приємно допомагати.
Я знаю ,все про самооцінку ,гордість.
Ні .
В вас співзалежність цвіте буйним цвітом:-(.
Нагугліть книгу Робін Норвуд ’Женщины, которые любят слишком сильно’. Вам би на терапію.
Пешеходик• 12 июля 2019
Ответ дляМорская свинка
Але , мені приємно допомагати.
Я знаю ,все про самооцінку ,гордість.
Ні .
Але , мені приємно допомагати.
Я знаю ,все про самооцінку ,гордість.
Ні .
Жаль вас автор, печальна ваша судьба((
Я бы тоже поехала,помогла и уехала
Не за Будка• 12 июля 2019
Ответ дляЯ такая наивная
Даремно стараєтесь. Їй х...м настільки очі заросли, що вона нас всіх не почує. Нічого, життя навчтить, потім перечитає цю темку.
Морская свинка
• 13 июля 2019
Так , я все прекрасно розумію. Я не вмію поступати дзеркально. Так ,він лежачий. Так мию , протираю .
Я не знаю ,як по іншому може бути . Так ,не зважаючи на все , я тут .
Вчора багато нового знову дізналась. Дівчата ,вся ця ситуація дуже важка .
Була дівчина ,якій пересилав гроші. Зараз ,ніби немає . Гадость і болото .
Ответ дляМорская свинка
Вас кто то силой держит? Вы так боитесь без члена оказаться? Он ненавидит вас, а вы зубами за матню вцепились, фу блин.Как он должен еще показать свою нелюбовь? Зачем вы навязываетесь ему? Зачем травмируете своих детей, у вас вместо мозгов вагина?
Страхованная• 13 июля 2019
Ответ дляbejalla
Там один ребенок, и тот не от него.
Страхованная• 13 июля 2019
Ответ дляМорская свинка
Понятно, что сейчас никого нет. Кому нужен ходящий под себе молодой мужик, кроме вас ?
Я_канеша_извиняюсь• 13 июля 2019
Ответ дляМорская свинка
Зачем Вы это все пишете -Мию, протираю . Зачем Вы каждый раз делаете акцент на таких вещах ? То в красках ,как у Вас сердце выпадало, как задыхались , теперь это .
Мне жаль людей, которые Вас окружают .
Мини-бикини• 13 июля 2019
Ответ дляМорская свинка
Автор, скажите, что Вы ТРОЛЬ!!!!! Это не может быть правдой!