Ща как дам• 15 июля 2019
Пандорф. Австрія
Дівчата, хто знає коли розпочинається розпродажа в аутлеті Пандорф? Хочем з чоловіком поїхати в Австрію, вступили би туди на один день. Хто підкаже, коли краще поїхати?
Пенек Возмездия• 15 июля 2019
Знаю были «великие» распродажи в мае, не могли час припарковаться) в Kors стояла 20 мин в очереди чтоб зайти))
Ща как дам
• 15 июля 2019
Ответ дляПенек Возмездия
Сестра їздила і попала на день матері, класні скидки були.
Ща как дам
• 15 июля 2019
По ідеї літній розпродаж мав би десь в липні розпочатися. Знати би коли