Яйцеголовая• сегодня в 05:23

У ребёнка с нарушением интеллекта нет будущего?

Киця-бриця• сегодня в 05:25
Тут и с интеллектом не веришь что есть будущее...
ПироженкА• сегодня в 05:33
Смотря в какой вы стране
аромат Жука• сегодня в 05:38
Ну, а какое будущее?
Зоя Жорівна• сегодня в 06:29
Если честно ответить то да. Да и у вас его не будет
Гитта Ягг• сегодня в 07:13
Вы эту тему на разный лад поднимаете каждую неделю. Вы уже как Алина с давлением. У вас какое-то психическое заболевание?
ВільнаНазавжди• сегодня в 07:18
Ответ дляПироженкА
Смотря в какой вы стране
У нас полрады без интеллекта. Т президент шапки воровал
Ясамаякрасивая)• сегодня в 07:39
Все дуже і дуже індивідуально. Знаю випадки дуже успішної соціалізації, в знаю і навпаки. Але якщо справді йдеться про діагноз, то реабілітація і соціалізація повинна бути спрямоване не на те, щоб всіма силами притягнути до норми і не було помітно, ні помітно буде. А на те, щоб дитина була максимально самостійна в побуті, могла мінімально спілкуватися з оточенням і засвоїти соціально прийнятні норми.
Мені по роботі доводиться спілкуватися з такими людьми.
То ж випадки, коли по зовнішності все зрозуміло і доросла людина свою дату народження написати не може. Але при цьому самостійна в побуті, ходить за покупками і дуже майстерно володіє мистецтвом коротких розмов - дуже мило запитує співрозмовника як ти/як справи/як сім´я та діти/як здоров´ям, вітається/прощається/дякує/просить вибачення. Так, це часто використовується не доречно і як шаблон, але людина на 100% соціалізована.
А є випадок, де у людини вже друга вища освіта, але порушення помітні з першого погляду, обходитися в побуті і правил гігієни не навчили, манери спілкування взагалі жахливі, насправді жодних навичок взаємодіяти і вижити в соціумі не надали, але вища освіта начеб то мала б приховати низький інтелект. Не приховує.
Рассказница• сегодня в 08:17
Ну якось же ж їх доглядають.Спочатку батьки,потім може хто з близьким.Та ж і самі якось живуть.А може зможе фізично працювати.
Милота• 2 часа назад
Ответ дляКиця-бриця
😁😁😁😁👍