Летала_НаМетле• 16 июля 2019

Толковый кардиолог-координаты!

Девочки, помогите у мужа проблемы с сердцем - делали каронарографию, сказали на 50 %забиты сосуды, сказали пить таблетки, Приехали домой через время сделали кардмограмму - наши врачи орут во всю у вас может быть прединфарктное состояния!! Муж пришёл в шоке - кому верить - вот и хотелось бы найти хоть одного знающего свое дело КАРДИОЛОГА (Полтава, Днепр, Харьков - Киев далеко) Спасибо, кто отозвался!
Мадам Тю-лю-лю• 16 июля 2019
Институт Стражеско . Кравченко Владимир, 5 этаж

ТаПрямТам• 16 июля 2019
Треба пити таблетки і ставити стенти, тут і кардіолога можна не шукати.
П.С. не лікар, чоловіку в 36 поставили стент. Судина була забита на 100%. Всі аналізи і кардіограма були відмінні, нічого не турбувало до цього поки зовсім не скрутило. Тому не зволікайте. Реальну картину побачили вже на коронарографії. Після цієї процедури бляшки починають рухатись, може тромб відірватись. Тому бажано в короткі строки щось робити. Мінімум пити таблетки, максимум ставити стенти і пити таблетки.
ТаПрямТам• 16 июля 2019
Кардіограма і навіть холтер може не показувати реальної картини. Коронарографія найбільш інформативна.
ТаПрямТам• 16 июля 2019
Так щоб по простому пояснити, то коли судина перекривається повністю, то частина серця не отримує крові і відбувається інфаркт, це коли частина серця відмирає безповоротно. Залежно від розмірів інфаркту це явище може бути і смертельним. Під час нервових стресів, жари, сильної холоднечі взимку бляшки в судинах розриваються, холестерин виходить в судину, лейкоцити обліплюють цей холестерин і утворюється тромб, блокуючи кровотік. Таким чином, щоб спробувати цього уникнути треба пити статини (ліки від холестерину), дієта середземноморська, вітаміни омега 3, не вживати препарати кальцію, вони сприяють утворенню тромбів, треба препарати, що розріджують кров. По новій програмі самі прості препарати можна отримати безкоштовно або зі знижкою, якщо більш кращі препарати, то купувати власним коштом.
П.С. не лікар, може лікарі мене поправлять, якщо є на сайті. Це як нам пояснювали лікарі, пояснила своїми словами.
автор Летала_НаМетле • 16 июля 2019
Ну я же написала сделали и показало на 50 %забиты сосуды
ТаПрямТам• 16 июля 2019
Феофанія, Амосова в Києві. Конкретних лікарів не підкажу.
ТаПрямТам• 16 июля 2019
Ответ дляЛетала_НаМетле
я вам пояснюю, що сьогодні може бути 50%, а завтра буде стрес і стане 90%. Тут швидко все змінюється. Це не поступове явище, картина може змінитись дуже швидко. Щоб цього уникнути треба пити ліки.

ТаПрямТам• 16 июля 2019
Ответ дляЛетала_НаМетле
а в США так взагалі без жодних досліджень всім, кому за 40 автоматично призначають препарати, що розріджують кров.
бювет_в_обед• 17 июля 2019
Седова Елена Александровна. Толмотный врач с опытом 30+ лет. http://ginekolog.endokrinolog.in.ua/terapevt-semey...
Marililova• 17 июля 2019
Наталья Александровна Кичиджи- лучший кардиолог, которая лечит моего отца и мать. Всегда очень внимательно и тщательно ознакамливается с обследованиями, анализами, вникает в любое изменение в самочувствии моих родителей. Рекомендую ее однозначно! Наталья Александровна просто замечательный врач!