СветикSemicvetik• 18 июля 2019

Дівчатка, хто дивився Король лев в кінотеатрі, як вам сподобався?

darinka85• 18 июля 2019
Послушаю, собираемся идти

zirkanew• 18 июля 2019
Сподобався, сходіть обов´язково!
darinka85• 18 июля 2019
Ответ дляzirkanew
Сподобався, сходіть обов´язково!
Вы в 3Д смотрели? Хотим пойти на обычный, но везде 3Д
Good_Time_esp• 18 июля 2019
Так мечтаю сходить, но опять буду плакать
kerry_do• 18 июля 2019
Очень понравилось!
Кохонэ• 18 июля 2019
Песен много, картинка очень реалистичная. По сюжету не сильно отличается от первой версии. Детям понравилось.
Елена 1• 18 июля 2019
Ответ дляdarinka85
В мультиплексе есть обычный
Сегодня ходили
Marishynya• 18 июля 2019
Ответ дляЕлена 1
В мультиплексе есть обычный
Сегодня ходили
В Киеве, в лавине?
Елена 1• 19 июля 2019
Ответ дляMarishynya
В Киеве, в лавине?
Да, в лавине

Anastasiia21• 19 июля 2019
А нам не сподобалось. Сюжет один в один із мультику. Над спецефектами та якістю переводу можна було попрацювати краще)
Елена 1• 19 июля 2019
Ответ дляAnastasiia21
То что сюжет будет один в один было известно. Это же не новый мультфильм, а тот же самый просто нарисован реалистичнее.
Lara72• 19 июля 2019
Сегодня ходили в аймаке, все понравилось. Есть много спецэффектов, в аймаксе прекрасно.
Dinulka• 20 июля 2019
Отличный фильм. Рекомендую к просмотру.
Anastasiia21• 22 июля 2019
Ответ дляЕлена 1
Ви переглядали кінострічку ’Алладін’? Історія та ж, але корективи деякі були внесені та фільм переглядався із задоволенням, переклад, голос був цілком крутий для сприйняття, на відміну даного фільму. Тому щось хочеться переглядати знову, а щось ні, у цьому випадку краще переглянути мульт.
ХИТОВЫЕ_Игрушки• 28 июля 2019
Ответ дляAnastasiia21
Согласна, и нам с мужем не понравился. Муль в 100 раз лучше