Що робити? Вчора писала пост про пташку, стриж як я вияснила тепер, що вчора залетіла додому. Тепеи маю наступну проблему пташка сидить в мене на подвір’ї, біля неї інші пташки, годують не підпускають..що робити з нею? Це точно та сама що вчора. В неї щось з крилом сталося(((куди звертатися? Що робити? Як пташці допомогти?! Я не знаю що робити
IrinaArina• 20 июля 2019
К ветеринару, возможно крыло сломала, пока не заживёт кормите и поите, потом выпустите
Ответ дляSapfo
А Ви з Києва?
Ні, Львів. Нагодувала хлібом, дала попити
А що робити далі не знаю
Підкидати боюся, щоби не впала і не розбилася
А що робити далі не знаю
Людоньки таки підкинули , декілька разів поверталася та все-таки полетіла
Дякую вам

Дала попити води і нагодувала) прийняла маленького гостя як має бути, гостя який вчора вдома дуже налякав!))) але все добре!) дякую за те що підказали що робити)
Ответ дляВся в кредитах
Полетіла до сусіда, тепер його лякати буде!))))
Сосед хороший?))
сосед не знает, что с ним делать, а вы уже знаете, опытная.
Помогите ему.)
Стрижу.))
я читала , что не надо слетков трогать, что родители кормят, и помогут.
правда если стриж не умеет взлетать с земли,то не знаю, первый раз об этом слышу.
Помогите ему.)
Стрижу.))