Дівчата, може знаєте когось, хто виходить заміж і немає можливості купити собі плаття. Я розхламляюсь і натрапила на нього, хочу винести на мусорку,але наділа і рука не піднімається викинути просто. Плаття гарне, купувалось 10 років тому правда.
Выставьте за цену которую человек готов пожертвовать на благотворительность - здесь много деток . Или в приют для животных .вам сбросят скрин - вы отправляете платье
Вот вы зря. Знакомая перешивала свое на карнавальный костюм снежинки 2 раза!
я так свое оставила, что бы дочке на костюмы перешивать, так и дочка выросла и платья ей к праздникам просто покупала, а свадебное мое лежит...и выкинуть жалко)
Та где угодно. Моему тоже 10лет)) аж альбом открыла посмотреть)) но оно запаковано на память..не знаю даже для чего)) просто наверное))
якби я не розлучилась, то теж би берегла) не знаю,мені теж так жалко завжди було) але я хочу ще щасливу сімю і нове плаття) як себе заставити позбутись старого. Кажуть же- що поки не позбудешся старого-нове не прийде) може це мій випадок)
если у Вас дочка, перешейте новогоднее платье для нее.
не бачу сенсу, так ,у мене дочка) я вже шила їй два білих пишних плаття, до речі, дуже схожі на це) теж продати треба) 500 грн, не бачу сенсу щось переживати
Пусть лежит. Мне кажется , будет интересно и взрослой дочери посмотреть и внукам. А нет - ну выкинут. Потом )