Дівчата, може знаєте когось, хто виходить заміж і немає можливості купити собі плаття. Я розхламляюсь і натрапила на нього, хочу винести на мусорку,але наділа і рука не піднімається викинути просто. Плаття гарне, купувалось 10 років тому правда.
Scarlet Sails• 21 июля 2019
Ответ дляNicole F
Вот вы зря. Знакомая перешивала свое на карнавальный костюм снежинки 2 раза!
я так свое оставила, что бы дочке на костюмы перешивать, так и дочка выросла и платья ей к праздникам просто покупала, а свадебное мое лежит...и выкинуть жалко)
Ответ дляDeila
Та где угодно.
Моему тоже 10лет)) аж альбом открыла посмотреть)) но оно запаковано на память..не знаю даже для чего)) просто наверное))
якби я не розлучилась, то теж би берегла) не знаю,мені теж так жалко завжди було) але я хочу ще щасливу сімю і нове плаття) як себе заставити позбутись старого. Кажуть же- що поки не позбудешся старого-нове не прийде) може це мій випадок)
Ответ дляScarlet Sails
Пусть лежит. Мне кажется , будет интересно и взрослой дочери посмотреть и внукам. А нет - ну выкинут. Потом )
Мое лежит. Пусть лежит )
88_Наталья_88• 22 июля 2019
Ответ дляТаша90
я ж написала- є дівчата, які не можуть собі купити. От вони й були б раді платтю.Фото і відео скину в лічку)
Автор, если у дівчат нет денег на платье, то на какие шиши они собираются организовывать свадьбы- банкеты? Не искушайте их
88_Наталья_88• 22 июля 2019
Ответ дляNormalno_vse
Длинное бальное ?
Словарь бы вам
. Это же одно слово