Глаза_в_3_карата• 27 июля 2019

Кто принимал Кветиксол ? как зашло?

Нейролеик
назначил психотерапевт
но там такие побочки!!!
Коренная киевлянка• 27 июля 2019
Кветиксол - атипичный антипсихотический препарат, а не нейролептик! Для лечения шизофрении, маниакальных эпизодов, которые связаны с биполярным расстройством. Побочки при лечении таких заболеваний не самое страшное. Удивляет, что его вам назначил психотерапевт..а не психиатр. Может надо еще с одним психотерапевтом проконсультироваться?

ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 27 июля 2019
Нормально зашло. Побочек вообще не было.
Молчунья• 27 июля 2019
Психотерапевт имеет медицинское образование и сертификат по психиатрии?
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 27 июля 2019
Ответ дляМолчунья
Психотерапевт может выписывать такие таблетки! Вы о чем? Это же не психолог!
Молчунья• 27 июля 2019
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Я о том, что психотерапевт должен иметь сертификат по психиатрии и только для того чтобы дифференцировать расстройства. А не выписать препараты.
Коренная киевлянка• 27 июля 2019
Ответ дляМолчунья
Коренная киевлянка• 27 июля 2019
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Психотерапевт может выписывать таблетки. Он имеет медицинское образование. Но в рамках психотерапевтического, а не психиатрического протокола лечения!
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 27 июля 2019
Ответ дляКоренная киевлянка
А психотерапевтическое лечение - это какие препараты?
Молчунья• 27 июля 2019
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Это психотерапия- беседы, разговоры

Коренная киевлянка• 28 июля 2019
Ответ дляМолчунья
Это психотерапия- беседы, разговоры
Не зовсiм так. Психотерапія – це лікування психологічних травм. Психотерапевтами в нас називають як лікарів, так і психологів. Але їх треба розрізняти. Лікар-психотерапевт – це саме лікар, людина з медичною освітою, яка лікує, передусім, медичними препаратами. Психотерапевт працює з тими, в кого немає органічних уражень та серйозних фізичних травм головного мозку. Інакше такими питаннями повинен займатися лікар-психіатр.

Лікар-психотерапевт ставить медичний діагноз і підбирає відповідні лікарські засоби. Це не виключає того, шо він веде з пацієнтом бесіду, допомагає йому в розумінні самого себе. Людина, яка звернулася до лікаря-психотерапевта, є саме пацієнтом, тобто тим, хто довірив своє здоров’я фахівцю і зобов’язується точно виконувати лікарські призначення. Відповідальність за її стан, який буде залежати від медикаментів, несе насамперед саме лікар.

Психолог-психотерапевт – це людина з відповідною психологічною освітою. Психолог не призначає медичних препаратів та не ставить медичних діагнозів. Інакше він повинен спрямувати свого клієнта до медичного фахівця. Психолог-психотерапевт лікує саме психологічні травми. Він супроводжує клієнта на шляху саморозуміння та пошуку особистих рішень та дій, пояснює, висвітлює ті чи інші мотиви та наслідки.

Людина, що звернулася до психолога, чи до психолога-психотерапевта, є його клієнтом, а не пацієнтом. Відповідальність за кінцевий результат – лежить не тільки на фахівцеві, а й на самій людині.
Молчунья• 28 июля 2019
Ответ дляКоренная киевлянка

Накрутили Вы здесь: врач-психотерапевт, психотерапевт- психолог, клиенты, пациенты. Хотите так думать, то думайте.