Доброї ночі! Вибачте, що пишу так пізно, я не можу спати... Мені настільки погано, мене просто розриває. Одружена, є маленька дитина. Разом всього 4 роки. Мені 22. З чоловіком від початку вагітності були погані відносини, і руки тягнув, і обзивав. Багато чого було( не можу сказати що тільки він у всьому скотиняка , я теж дааадекл не ангел
Після пологів набрала вагу зайву , часто казав що треба худнути , я ще більше від того всього почала заїдати
Постійні сварки
І тут сьогодні був важливий момент і він знову про розлучення говорити але серйозно вже
І так останні 2-3 місяці постійно таке пробігало бо не може витримати хамство моє, хоча сам хамить себе не бачить ..я багато чого йому простила(
Жити окремо є де, батьки підтримають завжди
І давно кажуть всі навколо кидай його
А я не можу
Мене розриває як він сьогодні почав казати я буду татом дитині , буду повністю забезпечувати Але жити і бути разом більше не хочу , бо не можу тебе витримати, ми дуже різні. Він мені багато комплексів зробив дууууже багато
Зараз хоче мене кинути і бути тільки татом
Мені дуже боляче як так , стільки планів було стільки всього
Я питаю маєш когось? Кажи вже як є, він доказує ні. Але я просто не хочу більше бути разом бо ми різні надто
Не давай головної болі, я дитину люблю і буду дбати так само але жити разом нам не треба більше
Як його утримати???що мені робити((((як я буду перед друзями ,знайомими виглядати (((((мені так боляче
Мені душу рве
Я плакала і благала спробувати знову (((
Він ні як не хоче!!!!що робити?! Як поводитись?!?!? Я у розпачі ((((мені дууууже боляче
Постійні сварки
І давно кажуть всі навколо кидай його
А я не можу
Мені душу рве
Як вберегти сім’ю? Я йому мізки добре виносила , не кажу що тільки він поганий такий
Я і кричала багато, матюкалась
Що мені тепер робиьи((((((((((але і він не святий
І бив , і купу речей моїх розбив
Що мені робити (((
Я і кричала багато, матюкалась
І бив , і купу речей моїх розбив
Що мені робити (((
valentinka2011• 29 июля 2019
Автор, Вам тікати треба. Що там зберігати??? Якщо піднімає руку- робитиме це знову. А дитина? Ви про неї і її психіку подумали? Вона росте і все це бачить. Роз’їжджайтеся і скажіть дякую, що дає Вам свободу. Ви ще дуже молода і знайдете нормального чоловіка, який буде Вас цінити, а не ноги витрати.
Ответ дляМакадамия
У вас більше чотирьох років погані відносини. Вам не набридло? Не шкода себе, своєї молодості? То хоч дитину пожалійте, навіщо їй рости в такій атмосфері.
Вам ясно сказали про розлучення, навіщо ви принижуєтеся.
Я не знаю(((
Ответ дляvalentinka2011
Ото мені так багато кажуть
Я я сиджу ридаю .....зкурила вже 3 пачки сигарет
Мене просто рве всю зсередини ((мені здається що я буду опозорена перед усіма
І взагалі боляче дуже ( і дитини шкода
Ответ дляЖulichka
Как надоели уже эти страдалицы за штанами. Как не день, то куча тем, как удержать мотню в доме.. Противно читать. Так и знала переходя по ссылке, что будут сопли про любовь.
Я теж так думала про інших, поки сама не потрапила в таку ситуацію ( тому розумію вас
Ksenia-e9d7• 29 июля 2019
Ответ дляЖulichka
+++И добавить нечего
Ksenia-e9d7• 29 июля 2019
Ответ дляPain in my heart
Та ладно. Ваша ситуация прям уникальная
Ангелиночка31• 29 июля 2019
Найменше що вас має хвилювати,як ви будете виглядати перед друзьями.Як може виглядати гарна,молода жінка в 22 роки?Прекрасно!Навчіться бути щасливою без нього!Він вас критикував бо сам є слабкою людиною,сильні чоловіки все зроблять щоб не образити свою кохану.Він не ваша доля,краще бути самій ніж жити в такій атмосфері.Він ще сам до вас назад повернеться,як показує практика,але нащо він вам після завданого болю?Все буде добре,ви ще дуже молода,знайдете іншого якому ваша вага заважатиме.
Ответ дляАнгелиночка31
Дякую( мені так хочеться з кимось поговорити
Боляче страшне! Я знаю що тільки 22 роки , але для мене зараз це кінець світу ( мене всю розриває
Я знаю що набридли тут такі теми але я розумію що о такій порі я навіть не маю до кого подзвонити і поговорити , а мені так погано( я не знаю що робити ..((((((
Ответ дляPain in my heart
Ото мені так багато кажуть
І взагалі боляче дуже ( і дитини шкода
Да елки, блин, палки. Вас унижают, Вас бьют, а Вам важно, что подумают и скажут другие? Да радоваться нужно, что не будет больше издевательств и ребенок не будет видеть, что с его мамой обращаются плохо. Так лучше для всех. И для вас с ребенком в первую очередь.
Ответ дляРетукса
22 роки, ви чого??? Та ви через 5 років йому спасибі скажете, що він вас кинув, бо з ним вы не про живёте щасливого життя, так і будете в ьійках, сварка і товсті и ще більше. Отямтеся
Він мені часто казав а тобі вже 22..а кому ти будеш потрібна і так далі
А тепер каже в тебе все буде ще добре але я вже так жити не хочу не можу
Я йому дуууже багато пробачила
Щоб я не робила і не змінювала я завжди погана якась не така і так далі((((але такі слова чути дууужке боляче((((я в шоці і в паніці ((
Я йому дуууже багато пробачила
Ангелиночка31• 29 июля 2019
Ответ дляPain in my heart
Я йому дуууже багато пробачила
Він вас хотів таким чином прив´язати до себе.Лягайте спати,можливо ще все належиться,він ляпнув зі злості,а ви переймаєтесь.
Ну знаете это как отрезать больную гангреной ногу и страшно и больно и жизни не представляет но если оставить все как есть будет ходе, гораздо хуже.
Он вас бьёт и обижает, зачем вам такие отношения?
В отличии от отрезанной ноги которую не заменить мужа вы как раз сможете заменить другим мужчиной, но проанализируйте себя и свое поведение, мне кажется много и вашей вины тоже в таком отношении.
Ответ дляPain in my heart
Я йому дуууже багато пробачила
Девушка милая, 22 года это самое начало жизни. Что значит ’никому не нужна в 22’? Это он такой феерический бред несет. Сейчас наоборот принято создавать семьи около 30 лет, это вы сильно рано вышли замуж. И именно сейчас как никогда подходящее время избавляться от такого мудака. У вас все впереди, вы встретите нормального мужчину.
типичные отношения ’тиран-жертва’. Уверенна, ваше вот это ’я и сама не подарок’ - исключительно навязанный тезис. Поступите неожиданно для него (поверьте он этого не ожидает) и решительно, соберите все сопли в кулак, и пошлите его на развод. Пригрозите, что отныне будет так, как вы захотите. Знакомые и родные - ерунда. Миллионы разводятся. Я одна из них.... Будет ЛУЧШЕ! Поверьте. иногда нужно только решиться. тем более 22... Милая, вам только начинать жить сейчас. А вы уже себя похоронили рядом с моральным трупом. Если есть помощь, вообще думать не чем.
Ответ дляPain in my heart
Займитесь ребенком. Шо еще робити. Не пойму за чем таким вы страдаете? За битьем и оскорблениями? Поживите хоть нормально, на вокруг мир посмотрите и как другие живут, и как к женщинам могут относиться.
Займитесь работой, собой , наконец, походите на свидания (это классно, поверьте))))
Вы ничего слаще морковки не пробовали и так страдаете, что дико смотреть. Когда у вас начнется нормальная жизнь, вы будете очень удивлены, что можно было и так сразу, без этих ужасов и унижений. Вы хоть попробуйте пожить сама себе хозяйка, в тишине и покое.
Знакомым просто скажите сразу, что живу отдельно пока и нечего страдать по этому поводу, что здесь стыдного-то?
Девки подурели совсем. Вот так растишь дочку-растишь, лучшее ей даешь, наряжаешь свою бусинку, пылинки сдуваешь, чтоб потом в итоге ее мудак какой-то постоянно бил и она еще плакала, что жить без него не может. Вы своей дочке такого мужа пожелали бы, автор? Такого отношения?
Ответ дляPain in my heart
Ото мені так багато кажуть
І взагалі боляче дуже ( і дитини шкода
Мне кажется, больший позор жить в таких отношениях. К тому же вы молоды, всего 22 года, как я поняла.
а ребенка жаль - в чем? С ребенком, все хорошо, у него будут и папа и мама, просто они не будут жить вместе. А это лучше, чем то, что сейчас твориться у вас, судя по вашему описанию.
Поедьте к родителям, отдохните от всего этго безобразия, тога и будете решать
Ответ дляPain in my heart
Я йому дуууже багато пробачила
Я так же думала ’кому я буду нужна’ и в 22, и в 28, и после 30... А в 35 вышла замуж. И знаю, что и потом, в любой ситуации всегда есть человек, которому я нужна - это я сама. А все остальное прибудет.
Поверьте, по молодости эмоции бьют чрез край, потом жизнь расставляет все на свои места. Думаю, практически любое развитие ситуации лучше того, что у вас сейчас
ole4kakissa• 29 июля 2019
Ответ дляoljia
Вряд ли вы своему ребенку будете рассказывать, что ’надо терпеть’, ’бьет-значит любит’, что главное в жизни ’а что люди скажут’. Подозреваю что автор это впитала с молоком матери. Даже тут на форуме хватает, простигосподи, припизженых мамаш, которые сами терпят побои и издевательства и дочерей своих тому же учат: главное ж что люди скажут
Любая уважающая и любящая СЕБЯ!!! девушка выставила б такое чмо за дверь после первого же рукоприкладства.
YuliaYuliaYulia• 29 июля 2019
Ответ дляPain in my heart
Я йому дуууже багато пробачила
Автор, Вам ТОЛЬКО 22. Вы чего? Истерикой ничего не исправить, так Вы только доказываете ему, что он поступает правильно. Чья квартира? Хочет уходить, пусть идет. А Вы держитесь достойно, лучше займитесь собой, сделайте выводы из ошибок- это единственный способ вернуть отношения, но нужно ли это? Делайте все ради себя и ребенка, мужчина- не центр Вселенной, как бы плохо Вам сейчас ни было.