Стетоскопуло• 05 августа 2019
Хто із Дніпра, що за викиди у Вас там на ТЕС ?
Є там якісь викиди чи немає ,що сталося чи ні чого не сталося?
Лунтик-паунтик• 05 августа 2019
В Телеграме есть группа «*уевый Днепр» (писать полностью с первой буквой) там есть видео выброса
Стетоскопуло
• 05 августа 2019
Ответ дляЛунтик-паунтик
Не сильный выброс вроде как. Там опасного на ТЭС нет
Хмара чорного диму накрила майже усю будівлю теплоелектростанції, у якій розташовані робочі енергоблоки.
Пишуть,що все гаразд,але довіра не 100%(
Дякую,за відповідь !
Стетоскопуло
• 05 августа 2019
Ответ дляЛунтик-паунтик
Та це відео в фейсбуці гуляє і таке досить страшнувате(
Пугачиха• 05 августа 2019
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Господи, да сгорело там что-то, гарь и дым обычный. Это ж не атомная, чтоб так полошится. Это ТЭС