Неваляшкина• 06 августа 2019
Некст
Порадьте , будь ласка, хочу замовити дочці туфлі некст, засумнівалась з розміром. В дочки розмір 34.5 -35. В нексті половинчасті розміри 34,5; 35,5. Можливо у когось є, щоб поміняти устілку, чи можливо знаєте чи ідуть в розмір чи більше вірять. Дякую.
Неваляшкина
• 06 августа 2019
Чесно не перечитала, що написала. Поміняти-поміряти; більше вірять- більшемірять.