Мечты сбываются• 10 августа 2019
Може є тут працівники Привату?
Цікавить таке питання: чи може працівник банку бачити рух коштів по карті, знаючи тільки мої ім‘я, прізвище, по-батькові? Тобто які суми поступають, від кого, кому переводжу гроші?
Мечты сбываются
• 10 августа 2019
Ответ дляAleksakievua
Конечно может
А якщо переводжу гроші на карту Ощадбанку де не вказую дані отримувача, то вони бачать хто отримувач?
Смурфик• 10 августа 2019
Ответ дляМечты сбываются
нет
Мечты сбываются
• 10 августа 2019
Ответ дляСмурфик
нет
А якщо більша сума де одержувача потрібно вказувати то получається бачать?
dahashutka2018• 11 августа 2019
Вообще может . Но, сотрудникам запрещено заходить на клиента ради своего любопытства) А на ваши вопросы выше вам верно ответили )