Чемодан-Вокзал-Майами• 14 августа 2019

Через скільки часу приходить перша допомога при народженні дитини?

Власне, питання в назві- я онлайн оформила цю допомогу, тепер думаю через скільки часу вона приходить.
забиякина• 14 августа 2019
через месяц после подачи заявления

Лукава_Кiшка• 14 августа 2019
Я получила где- то через полтора. Не онлайн.
Не против• 14 августа 2019
Подскажите, пожалуйста, как оформить онлайн?
Да, я блондинка!• 14 августа 2019
Оформляла в марте онлайн
На 5-й день получила
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 15 августа 2019
Ответ дляНе против
Она цьому сайті https://e-services.msp.gov.ua/

Оформити електронний підпис дуже просто, швидко і безкоштовно можна теж онлайн, якщо у вас є картка Приватбанку ( вводьте в гугл ецп ПриватБанк)
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 16 августа 2019
Уявляєте, оформила 7 серпня, а сьогодні ( через 9! днів) прийшла перша сумма ( 10 тис). Оце так здивували