АБВГДейка• 14 августа 2019
Чому наші люди такі ненаситні?
4 роки я живу в країні Західної Європи, переїхала для одруження з громадянином цеї країни. Час від часу до мене приїжджає в гості моя мама. І постійно ці 2-3 тижні, які вона проводить в мене, це моральний стрес і пресовка. Сьогодні вона ходила по магазинах, прийшла додому і каже я знайшла для такі класні домашні штани, всього за 40 євро. Бляха муха, такі гроші за штани, в яких я буду лежати ввечері на дивані і дивитись телевізор, чи готувати обіді прибирати в квартирі? Або ще, я бачила такі класні туфліна внука по знижці. Йди і купи, потім не буде такої ціни. А нічого, що у внука ужеє 3 пари взуття на наступний сезон? Нога швидко росте, не встигне поносити і вже взуття мале. Недавно ходили в магазин разом, я дивилась собі кросівки по знижках. Мама питає, чому я дивлюсь по 50-60 євро. От жінка в сусідньому ряду дивитися по 150, вона знає толк. А сама в той час набила повну сумочку капронових шкарпеток, які в магазині стоять безкоштовно для примірки взуття. В супермаркеті розцарапала захисну фольгу на коробочці крему. Думаєте вона хотіла його купити? Ні, просто понюхати і подивитись. А чому мій син ходить у державний садок, де повно чорних? Є ж приватні садки по 600 євро в місяць? А чому ми не їздимо на відпочинок в готелі з басейнами, гірками, аніматорами і олл інклюзів? Чому ми організовуємо відпочинок самі на величезних маловідомих і нзалюднених пляжах? Там же немає розваг, готувати треба самим. А що якщо я ненавиджу аніматорів і олл інклюзів, і нащо мені басейни і гірки, якщо поруч є чудовий пляж? От дочка її сусідки з чоловіком купили квартиру у Франкфурті. Чому ми живемо на зйомі? Чому мій чоловік дає гроші своїм дітям від першого шлюбу? Міг би давати набагато менше, або взагалі нічого. Чому я працюю медсестрою? Чому не пішла вивчати медицину? От син мого чоловіка навчається в університеті. І я могла б так само. І моя мама прекрасно знає скільки грошей ми заробляємо, скільки лишається після всіх податків, зйому квартири, комуналки. Поки я жила в Україні, я і мій син одягалася в секонді, вона також. Звідки такі замашки? Ледве стримуюсь, щоб не нахамити.
Сосиска_Втесте• 14 августа 2019
Ответ дляАБВГДейка
Я думаю навпаки, вона хоче показати мені, що я ніхто без її порад.
так кажете: ’мамусю, я щаслива. Мене все влаштовує. Якщо тебе не влаштовує, виходь заміж за іноземця і ходи по магазинах’
АБВГДейка
• 14 августа 2019
Ответ дляРазведка Маша
До Вас приїзджала моя мама?
теж недавно повернулася від моєї сестри - Зх Нім
але у нас стосунки прохолодні, у сестри теж - максимум 10 днів і на хауз
Я уже не можу. Для неї усе не так. Усього їй мало, вона знає усе краще. А ще потім ображається, коли я не витримую і підвищую голос.
АБВГДейка
• 14 августа 2019
Ответ дляСосиска_Втесте
Ну хіба що. Для неї щастя це олл інклюзів і походи мо магазинах.
Разведка Маша• 14 августа 2019
Ответ дляАБВГДейка
дозволю собі дати пораду
ось просто не запрошуйте в гості
причини
-ой, їдемо кудись
- ой. а іншим разом
Лабковский толково пояснює як ставити свої межі
знайду відео - додам у текст
ось просто не запрошуйте в гості
причини
-ой, їдемо кудись
- ой. а іншим разом
знайду відео - додам у текст
бювет_в_обед• 14 августа 2019
Ответ дляАБВГДейка
А чим заміжжя невдале? Тим що для мене задорого 40 євро на штани в яких я буду суватись по квартирі.
по багатьох пунктах для мене воно невдале...Старший чоловік, діти від попереднього шлюбу, зйомне житло...і багато чого.Але якщо ви щасливі, то насолоджуйтесь...
Разведка Маша• 14 августа 2019
тем кто пишет - какая автор нехорошая
ок
вот пример мой
с 17 лет я живу не дома. с 22 полностью сама себя обеспечивала - ну это так и должно быть
но элементарный старт для детей, свадьба, подарки детям - тут ничего не было от слова совсем
сама заработала, развелась - хотя с БМ нормальные отношения.
живем с мамой в одном городе в 15 минутах ходьбы - но в гости я попадаю 2 раза в год - реально она всегда занята
но то такое. а и к нам не ходит - максимум на 5 минут
так для мамы я- типичный представитель неудачника по жизни. Потому что не штанов в доме и нет машины
она всем рассказывает, что ну что поделать - у моей Мани жизнь не сложилась....
а слова матери имеют силу еще какую
это не пост нытья - а констатация факта - не все мамы душевные, есть эгоистки махровые
ок
вот пример мой
а слова матери имеют силу еще какую
ГугелП@лАмался• 14 августа 2019
Спокойно реагируйте и говорите что вам так нравится. Вас точно все устраивает, если вы даже решили тему создать или мама где-то права? Каждая мама иногда говорит то, что не нравится детям, большинство просто не реагируют на это.
Улучшанский-Ухудшанский• 14 августа 2019
Ответ дляКондуктор маршрутки
Последнее дело маму обсуждать на форуме, автор, Вы не лучше...
та она ее не любит. вот и ищет к чему придраться. поклонница святой матни. если что случится-сразу к мамочке поедет и ничего мешать и злить не будет
Ответ дляРазведка Маша
тем кто пишет - какая автор нехорошая
ок
вот пример мой
а слова матери имеют силу еще какую
ок
вот пример мой
а слова матери имеют силу еще какую
причем тут мамины слова? это ваша жизнь и вы сами ее строитель
АБВГДейка
• 14 августа 2019
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Що за свята матня?
АБВГДейка
• 14 августа 2019
Ответ длябювет_в_обед
Ну мені також уже давно не 25 і у мене також син від першого шлюбу.
АБВГДейка
• 14 августа 2019
Ответ дляБрызжу ядом
А маме это все сказать? кишка тонка?
Кажу постійно.
Кумушка• 14 августа 2019
Вот вы так написали за всех’наші люди ненаситні’Вы уверены,что все наши люди воруют носки и распечатывают крема в магазинах?По поводу мамы-выскажите ей всё и будет вам счастье.
АБВГДейка
• 14 августа 2019
Ответ дляКумушка
Надіюсь не всі.
Да Щас же• 14 августа 2019
А може вона просто думає, як більшість наших людей пострадянського простору, що за кордоном всі гроші лопатою гребуть? І ніяк не може повірити, що дійсність не така....
Брызжу ядом• 14 августа 2019
Ответ дляАБВГДейка
Кажу постійно.
К чему тогда вообще название темы?Брюки она нашла Вам,туфли сыну,за отдых говорила за Ваш или набивалась с Вами ехать отдыхать?Все смешалось как-то у Вас...
БЦАшка• 14 августа 2019
Ответ дляАБВГДейка
Надіюсь не всі.
Даже не хочется вам ничего советовать после этих слов...
Брызжу ядом• 14 августа 2019
Ответ дляБЦАшка
А что тут советовать? 4года родила за границей,уже фрау)))
Непогодка• 14 августа 2019
Ответ дляАБВГДейка
Це щастя для 90% наших співвітчизників))))
А цілковите щастя - це щоб не працювати і щоб чоловік - не жадний арабський шейх)))
Великий сатирик• 14 августа 2019
Ответ дляБЦАшка
Ну это как сказать. Я в вашем опусе увидела переживание матери за ребенка. Может черезмерное, но ничего такого из-за чего нужно так сильно злиться.
То есть дело в восприятии, в вашем восприятии, то есть дело фактически как раз в Вас.
ні,то не переживання за дитину.вона думає,що,як за кордоном,то гроші з неба падають,що там усі багаті і,може,ще й думає,що дочка скупиться.а насправді,більшість тих,хто виїхав,ледве зводять кінці з кінцями.до того ж,не всі їдуть за грошима.