неДоПриличий• 17 августа 2019
От і що зробити з тим обличчям?
Шкіра трошки проблемна ,деколи є висипка.Але не критично.Поскрабую абр щроблю пілінг.Але на третій день опієнтовно,знову якась шершава.Порадьте або пілінг ,чи що ще там роблять в таких випадках.Величезне сенкью.))
Миллениалка• 17 августа 2019
У вас яка шкіра? Суха?
Мабуть Вам скраби не підходять, як і мені....
З сухою шкірою...скрабом пройти, то буде катастрофа...
Чучело сосны• 17 августа 2019
Капец ник
....я конечно все понимаю, но блин, модеры, п..ц у вас фантазия!)
неДоПриличий
• 17 августа 2019
Ответ дляКуратор дебошей
До косметолога не пробували?)
Пробувала.Але щось не бачила результату.Їм аби втюхати.
Мастер Класс• 17 августа 2019
У вас суха шкіра, а ви ще й пілінги робите. Не можна ні в якому разі. Купіть гарні зволожуючі креми і маски, йдіть до косметолога, можливо мезо , або біоревіталізацію вам порадить. Я взагалі противник пілінгів, вони роблять шкіру тоншою і сухішою, а косметологи просто заробляють на цьому.
неДоПриличий
• 17 августа 2019
Ответ дляМиллениалка
У вас яка шкіра? Суха?
Комбінована.Але в ьих ділянках де жирна робляться якісь корочки шершаві .Поскрабую знову гладенька.І так по колу.
неДоПриличий
• 17 августа 2019
Ответ дляМастер Класс
Порадьте будь ласка крем на день зволожуючий ,а на ніч щоб напитати шкіру.
неДоПриличий
• 17 августа 2019
Ответ дляЧучело сосны
Может у вас кожа сохнет? Обезвожена? Нужно увлажнять
Порадьте будь ласка креми
Мастер Класс• 17 августа 2019
Ответ длянеДоПриличий
Почитайте форуми, відгуки , може краще так підібрати собі крем. Я ж не знаю на які цінову категорію ви розраховуєте.