22 августа 2019

Нещеплених на ДО? А дудки))

В нашому місті є бабуся-переляк. Її скрізь багато, а в школі й того більше. Її золотий онучок постійно під загрозою бути отруєним в шкільній столці і вбитий однокласниками )) Це для розуміння її поведінки. І ось наступна ситуація. Чує ця бабуся, що її нещеплене дитя зі школи виженуть, в другий клас не приймуть і вирішує, що сама переведе його но домашнє навчання. Йде до директора і каже так і так, а у відповідь чує: "Яка ДО? У нас немає для цього ресурсів. Ходіть собі, як ходили". Отака картина. Так що, шановні мамочки, будьте спокійні, ніхто вас не вижене, примусово нікуди не переведе, в школу приймуть всіх і всіх буду вчити. Нерви потріпати можуть, але будьте певні, у всіх все буде ок! Здоров"я вам і вашим дітлахам.
показать весь текст
куркулиха 22 августа 2019
Ответ дляЦыпка
хоть бы вы улыбались и дальше) это будет значить, что пока никто не умирает от тех болезней, от которых существуют прививки.
А с первыми случаями дифтерии, многие из вас побегут делать прививки теми вакцинами, которые будут в наличии, уже не разбираясь особо индийская она или какая-то другая.
хххммммм, вы ясновидящая?
Цыпка 22 августа 2019
Ответ длякуркулиха
хххммммм, вы ясновидящая?
яснодумающая)))