Дайте подумать• 29 августа 2019

Угадай украинское слово, значение

Давайте поиграем.
Надо написать редкое слово (CAPS LOCK), будем угадывать что оно означает. Обязательно писать где услышали это слово
при ответе обязательно цитировать, желательно прикреплять фото

слово №1 "КАМІЗЕЛЬКА" (Житомирська обл.)
Моська-слон• 29 августа 2019
Ответ дляЗміючка
нєа)
на яблука сушені так кажуть

Anjavoloschykk• 29 августа 2019
Ответ дляЗміючка
Та да)))
А що таке СУШНЯ, хто скаже?
Сушені фрукти(яблука,груші)
автор Дайте подумать • 29 августа 2019
Ответ дляЗміючка
ага! у нас така на городі стояла під вишнями окремо, її палили бадиллям в основному!
блін класно що вгадала!
Слава Українi• 29 августа 2019
Ответ дляLozja
ПАЩИКУВАТИ - для мене звичне слово з дитинства, але може хто й не знає.
На повишеному тоні спілкуватись з дорослими, огризатись)
Пацан к успеху шел• 29 августа 2019
Читаю и понимаю, что живя в центральной части Украины никогда не слышала в обиходе таких слов, только встречались в литературе. Большинство из них используют только на западной Украине и они заимствованы из польского и других.
КонхфЭдкаТузик• 29 августа 2019
Ответ дляДайте подумать
До речі, шкапа - це теж літературне українське слово) Змалечку ним послугувалася))
Anjavoloschykk• 29 августа 2019
Ответ дляНовопоштинская
Вгадайте що таке ’ГАЧІ’
Штани.

автор Дайте подумать • 29 августа 2019
Ответ дляЗміючка
радикуліт?
навєрноє
Пусин Кукин• 29 августа 2019
Ответ дляНовопоштинская
Вгадайте що таке ’ГАЧІ’
крюки. крючки
Lozja• 29 августа 2019
Ответ дляЛюда Людоедова
да, ровер по польски велосипед!)
Та на Волині багато польських слів, вони ж там межують. А колись були під поляками.
Гореотума• 29 августа 2019
Ответ дляДа Щас же
УМБРЕЛЛА( Ужгород)
Ну так как можно в инете загуглить, и написать- сразу пишу что зонтик)
Так это так на английском
Зміючка• 29 августа 2019
Ответ дляСлава Українi
так, ще кажуть ’ти до мене не пащекуй’ у розмові із малолітнім хамйом)
Olen4a• 29 августа 2019
Ответ дляЛасунка
Трускавки - Волинь
Вони ж полуниці).
автор Дайте подумать • 29 августа 2019
Ответ дляПацан к успеху шел
нет, Черкащина и Подолье это не Западная, просто у Вас мало времени в селах проведено
Пусин Кукин• 29 августа 2019
Ответ дляLozja
подшутить. лузгать семечки
Ilona Kolesnyk• 29 августа 2019
Васильки - відома приправа, хоч в Україні в їжу не використовувалась і не вирощувалась. Рвали дикі) Вгадайте що це.
Lozja• 29 августа 2019
Ответ дляПусин Кукин
подшутить. лузгать семечки
Ні)
автор Дайте подумать • 29 августа 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
базилік!!!!!!!!!!!!
ok1904• 29 августа 2019
Ответ дляLozja
Ну то була не основна їжа, то я в селі лишалась на місяць часу, батьки вже були поїхали додому. А ввечері дітям пообіцяли якісь загадкові кокоші)) А ви вже собі намалювали картинку)
я знаю кокоші саме як коліна чи плечі, мене часто:бавили на кокошах, брали на кокоші маленькою, я це добре пам´ятаю, хоч давно не вживала тут

Слава Українi• 29 августа 2019
ГАТІ
Интернет Бродилкин• 29 августа 2019
Ответ дляAnjavoloschykk
ХИЖА,ГАРАДИЧІ.
перше - хата
Интернет Бродилкин• 29 августа 2019
Ответ дляСлава Українi
ХУДОБА
це скотина
Слава Українi• 29 августа 2019
КАПЦІ
Ilona Kolesnyk• 29 августа 2019
Ответ дляДайте подумать
базилік!!!!!!!!!!!!
Да) Я тільки влітку дізналась, що його так називають. Бабуня ходила в мами на городі і така: ’Валю це, що в тебе васильки?’)
Lozja• 29 августа 2019
Ответ дляСлава Українi
Саме так)
Пусин Кукин• 29 августа 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
бергамот
Ilona Kolesnyk• 29 августа 2019
Ответ дляПусин Кукин
бергамот
Ні. Базилік)
Lozja• 29 августа 2019
ПУЦЬКА була?))
ok1904• 29 августа 2019
Ответ дляAnjavoloschykk
Це здається львівський діалектизми і
Цитрина-лимон.
цитрина старовживане укр.м , навіть не львівський діалект, я зустрічала в книжці 1970 р.випуску, видавнициво 《Урожай》і в періодиці всеукраінській того часу,《Радянська жінка》
Lozja• 29 августа 2019
Тільки не гугліть)