Дайте подумать• 29 августа 2019
Угадай украинское слово, значение
Давайте поиграем.
Надо написать редкое слово (CAPS LOCK), будем угадывать что оно означает. Обязательно писать где услышали это слово
при ответе обязательно цитировать, желательно прикреплять фото
слово №1 "КАМІЗЕЛЬКА" (Житомирська обл.)
Anjavoloschykk• 29 августа 2019
Ответ дляЗміючка
Та да)))
А що таке СУШНЯ, хто скаже?
Сушені фрукти(яблука,груші)
Дайте подумать
• 29 августа 2019
Ответ дляЗміючка
ага! у нас така на городі стояла під вишнями окремо, її палили бадиллям в основному!
блін класно що вгадала!
Слава Українi• 29 августа 2019
Ответ дляLozja
ПАЩИКУВАТИ - для мене звичне слово з дитинства, але може хто й не знає.
На повишеному тоні спілкуватись з дорослими, огризатись)
Пацан к успеху шел• 29 августа 2019
Читаю и понимаю, что живя в центральной части Украины никогда не слышала в обиходе таких слов, только встречались в литературе. Большинство из них используют только на западной Украине и они заимствованы из польского и других.
КонхфЭдкаТузик• 29 августа 2019
Ответ дляДайте подумать

До речі, шкапа - це теж літературне українське слово) Змалечку ним послугувалася))
Гореотума• 29 августа 2019
Ответ дляДа Щас же
УМБРЕЛЛА( Ужгород)
Ну так как можно в инете загуглить, и написать- сразу пишу что зонтик)
Так это так на английском
Дайте подумать
• 29 августа 2019
Ответ дляПацан к успеху шел
нет, Черкащина и Подолье это не Западная, просто у Вас мало времени в селах проведено
Пусин Кукин• 29 августа 2019
Ответ дляLozja
подшутить. лузгать семечки
Ilona Kolesnyk• 29 августа 2019
Васильки - відома приправа, хоч в Україні в їжу не використовувалась і не вирощувалась. Рвали дикі) Вгадайте що це.
Дайте подумать
• 29 августа 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
базилік!!!!!!!!!!!!
Ответ дляLozja
Ну то була не основна їжа, то я в селі лишалась на місяць часу, батьки вже були поїхали додому. А ввечері дітям пообіцяли якісь загадкові кокоші)) А ви вже собі намалювали картинку)
я знаю кокоші саме як коліна чи плечі, мене часто:бавили на кокошах, брали на кокоші маленькою, я це добре пам´ятаю, хоч давно не вживала тут
Ilona Kolesnyk• 29 августа 2019
Ответ дляДайте подумать
базилік!!!!!!!!!!!!
Да) Я тільки влітку дізналась, що його так називають. Бабуня ходила в мами на городі і така: ’Валю це, що в тебе васильки?’)
Пусин Кукин• 29 августа 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
бергамот