100pudov• 04 сентября 2019

Опам‘ятайте мене, якщо я не права.

Я молода, маю вже свою сім’ю. Батьки розлучилися давним давно, мама ніколи не працювала. Тобто підробіток вдома був, але вона шаленіла тільки б вдома чисто було і їжа, і вона вважала, що це все що потрібно для щастя. Коли розійшлися, вона не працювала ніде, бувало їсти вдома не було що. Не алкоголічка і тому подібне. Мала серйозні проблеми з колінами, завжди нила ноги болять ноги болять(проблеми дійсно були). Зараз влаштувалась прибиральницею за кордоном. І далі ниє, то їй важко, то задовбало, хоче додому, то дістало. В ви знаєте надоїло то слухати. І стидно що вона в такому досить молодому віці працює прибиральницею і за життя нічого взагалі не добилася, Але завжди сама мудра і все знає. Був довгий час коли жила за мій рахунок. Мене вже то все дістало. Дивлюся в інших мами доглянуті, працюють на гарних роботах, чогось добилися..а моя 0. Соромно чесно за неї. Я неправа?
Дивлюся яких мамів мають іноді ну просто капець,і заробить для себе гроші, чогось добилась, і виглядає гарно. А тут таке(
А я с Рио-де-Житомира!• 04 сентября 2019
Цінуйте те, що вона у Вас є!

Шунечка• 04 сентября 2019
Ваши дети подрастают, они то вам все и припомнят.
Мерзко читать.
Тётя Хрюша• 04 сентября 2019
Может у Вашей мамы низкая самооценка! Вообще хорошо что у Вас есть Мама!
Соня-сонятко• 04 сентября 2019
Вы в подростковом возрасте сейчас находитесь?
Советчица Года• 04 сентября 2019
Удалено администрацией...
Морская свинка• 04 сентября 2019
Вы не правы
даже при том, что проблемы действительно есть с коленями - вы пишите ’ныла’, фу
Мой_ужин• 04 сентября 2019
Ответ дляШунечка
Мерзко читать.
соглашусь с вами, где вы пропадали? дааааавно вас тут не наблюдала
Швидка Настя• 04 сентября 2019
судя по всему пишет 20 летняя , которая уже добилась всего в этой жизни
дорогая, что б о тебе так твои дети говорили
ФрекенБок• 04 сентября 2019
Мамы разные нужны, мамы разные важны.
А ноет потому-то больше не о чем поговорить.
У меня свекровь такая как что-то надо так ноет . Как приедем говорю показывайте ноги что болит где и так далее, так сразу проходит все.
Просто поговорить же надо о чем то.
Ну и не всем же быть гламурно красивыми и устроенными в жизни

Ms. Искренность• 04 сентября 2019
У меня мама уборщица,мне не стыдно.Человек дома не сидит,ходит на работу общается с людьми.
автор 100pudov • 04 сентября 2019
Ответ дляМорская свинка
Вы не правы
Бо мені здається що там і небажання працювати завжди було. От ви залишили б дітей голодними і щоби їх вдягали інші? І щоби ваші діти думали як гроші заробити на їжу?
Шунечка• 04 сентября 2019
Ответ дляМой_ужин
Я периодами.
автор 100pudov • 04 сентября 2019
Ответ дляMs. Искренность
Вона тільки зараз пішла на роботу за стільки стільки років!!!!!!!
Тётя Хрюша• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
Ну не все же в жизни себя находят! А желания работать на нелюбимой работе,я полагаю,ни у кого нет
Советчица Года• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
Деньги хоть высылает?
автор 100pudov • 04 сентября 2019
Ответ дляТётя Хрюша
Ну але хоча б десь працювати треба було? А вона ніколи ніде не працювала
Весотехник• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
ну і добре, що пішла. мабуть зрозуміла, що на вас марно розраховувати. вона вас забезпечувала, кормила, вдягала все ваше життя! самі ж пишете, що не алкоголічка, що вона дбала про дім
автор 100pudov • 04 сентября 2019
Ответ дляВесотехник
Якраз не забезпечувала, ми голодували
Вона ніде не працювала
Мене вдягали знайомі
Я ніколи не забуду школу як всі їди на перерві а я голодна, при тому мама не інвалід.
Ласковая_львица• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
непонятно все же, сколько ей и вам сейчас лет? и сколько ей было, когда они развелись? что говорил отец - его устраивало, что жена - домработница? почему он вас ребенком не обеспечивал (’даже на еду не хватало’)?

Весотехник• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
значить на то у неї були причини!!
Ласковая_львица• 04 сентября 2019
Ответ дляВесотехник
а как она дочь обеспечивала? не работая?
2009Катя• 04 сентября 2019
Не мне решать, автор, правы Вы или нет, но есть такой тип людей, которым все не так. Они как бы на публику играют, ноют, но все равно делают. Вот к приммеру моя бабушка, еле ноги по двору волочит, а огород все равно держит, говорю ей давай я тебе ящик тех помидоров куплю, а ты отдохни, с подругами пообщайся. Нет же, раком на жаре целый день, а потом давление, вподругам звонит и рассказывает какая она несчастная рабыня на том огороде, так на кой он тебе тот огород, если трудно. Детский сад, честное слово. Их не исправишь, а Вы своей жизнью живите, и радуйтесь, что мама какая она не была, Вам жизнь подарила
Ласковая_львица• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
Якраз не забезпечувала, ми голодували
Вона ніде не працювала
Мене вдягали знайомі
а жили за чей счет? и в чьей квартире, кстати?
автор 100pudov • 04 сентября 2019
Ответ дляЛасковая_львица
Все життя не працювала
Нічо не казав, гуляв як має бути, бо кому цікава жінка , якій цікава тільки тряпки і більше нічого???
Мамі 48, мені 25
Він поки жив з нами то забезпечував
Розійшлись то і в носі мав нас
Ms. Искренность• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
Нет в этом плане она противоположность Вашей маме, моя ’ныла’ от усталости .
Весотехник• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
Якраз не забезпечувала, ми голодували
Вона ніде не працювала
Мене вдягали знайомі
а до тата у вас немає претензії? він же вас теж не кормив!
Ласковая_львица• 04 сентября 2019
Ответ дляВесотехник
значить на то у неї були причини!!
нет таких причин у неинвалида, чтобы не содержать своего ребенка.
Тётя Хрюша• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
Мне её искренне жаль! Вы не знаете какие эмоции она испытывала,сейчас чуть что к психологу бегут... Может она боялась на работу выходить по каким то своим причинам
Весотехник• 04 сентября 2019
Ответ дляЛасковая_львица
дбала про дім, автор же їла щось все ж таки! просто канапок в школу не отримувала, а коли приходила додому, то мабудь же їла. правильно? і дім чистий, постіль прибрана, одяг попраний. автор написала, що вона дбала про дім
автор 100pudov • 04 сентября 2019
Ответ дляТётя Хрюша
Я не розумію по яким
Всі осуджувати а вона ще й горизалась, і казала та мені пофіг шо вона там каже вона така така така то.